Děkujeme čtenářce s nickem Ula za příspěvek k dnešnímu tématu. Dočtete se v něm, jak doplatila na frajeřinky z dětství.

Musím se přiznat, že jako dospívající dívka jsem např. čepici vůbec nenosila a nikdy bych si jí na hlavu nedala, protože jsem se v ní cítila strašně. Dokonce už jako dítě školou povinné jsem vyfasovala od rodičů čepici na hlavu, kterou jsem ale hned za rohem schovala rychle do tašky, abych si nepřipadala trapně.

Dneska se tomu už směju a doufám, že moje děti tohle nikdy dělat nebudou. Od té doby, co mi v nemocnici dělali sedmkrát po sobě punkce nosních dutin a bylo mi řečeno, že je to také z toho, že nenosím čepici a že mám tím pádem namrzlou hlavu, jsem se vykašlala na veškerou krásu a nasadím si kulicha.

A ostatní oblečení? Vzhledem k tomu, že tahám stále s sebou kočárek, tak rukavice jsou nezbytností a nosím teplou zimní bundu a pod ní ještě nejméně tři vrstvy oblečení, protože jen tak je člověk opravdu v teple, i když venku je např. - 12 C jako teď.

Nejvíc mě ale rozehřeje svařáček, který si udělám, když přijdu z venku domů. To se člověk úplně tetelí blahem, že je pěkně v teploučku a na ten mráz vyzrál.

Ula

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

S kočárkem se v tomto marastu musí jezdit dost špatně, to se asi také pěkně zahřejete

Jak na zimu jdete vy, milé ženy-in? Co vám nesmí prochladnout? Chodíte i v těchto dnech bez čepice nebo rukavic? Myslíte si, že jste otužilá? Co máte na sebe nejteplejšího? Kdy vám byla v životě největší zima? Nosíte speciální termoprádlo? Kolik vrstev jste na sebe schopná nabalit, abyste se zahřála? Co to znamená pro vás, když se řekne "Drtiče mrazu"

Napište nám na dnešní téma

redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama