Smutný příběh zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Akčak. Její mladší bratr po nehodě zemřel, zatímco ona na jeho adresu vyřkla slova, která by nejraději nikdy neřekla. Dodnes se z toho nevzpamatovala.

V dnešním tématu probíráme sourozenecké křivdy. Čtenářka Akčak se dodnes užírá křivdou, kterou cítí vůči svému bratrovi. Prosím, diskutujte pod touto novinkou citlivě!


Opět vám napíši krátký příběh, který se stal před devětadvaceti lety. Přišla jsem domů z praxe a mamka mně smutným hlasem řekla, že Jirka, můj bratr, se vyboural na kole. Já jsem na to odpověděla: „Patří mu to, má radši honit holky a ne jezdit na kole.“ Jenomže on se zranil hodně a já myslela, že má třeba zlomenou nohu. Převezli ho do jiné nemocnice, řekli nám, že stav je stabilní a že už jedl polévku. Ráno ale přišel telegram, že zemřel. Bylo mu teprve 18 let a já na to stále myslím, čím jsem starší, tím to víc prožívám a užírá mně to, co jsem řekla. Nechci se nějak omlouvat za to, co jsem řekla, ale fakt jsem to nemyslela zle...

Akčak

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 21. října 2011: Sourozenecké křivdy

  • Co jste nemohla své sestře či svému bratrovi odpustit?

Zavzpomínejte s magazínem ŽENA-iN.cz na sourozenecké křivdy. Na ty humorné, které vyvolají po letech úsměv na tváři, i na ty nesmazatelné, které si nejspíš ponesete celý život a vznáší se nad vaším sourozeneckým vztahem jako temný stín. Své příspěvky mi posílejte na e-mailovou adresu níže. Pokud chcete mít šanci na získání dárku, totiž konvice na čaj či kávu Fizzy od Tescomy, ať je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

Uzávěrka zasílání příspěvků je 21. 10. 2011 ve 14.30 hodin.

fizzy

Reklama