Čtenářka Vodfon má jedno „ukradené tričko“. Jak figuruje při jejím zvedání nálady? To se dozvíte v této novince, kterou mi Vodfon poslala k tématu: Posilovače sebevědomí.

Jakou máte dnes náladu, milé čtenářky? Doufám že dobrou, protože téma je dnes právě o dobré náladě a posilování sebevědomí. Co stoprocentně zvedne náladu čtenářce Vodfon? Čtěte níže...


Krásný den!

Tak jsem nakoukla do skříně a našla jsem tam mého muže a mé oblíbené růžové tričko. Muž si tam u mně schovává vánoční dárky, takže na přechodnou dobu bydlí i u mně. Já mám největší skříň. Jeden nezabalený dárek jsem objevila, tak jsem měla vánoce už dřív.

A co mi zvedne opravdu náladu? Když mi ten z té skříně, něco dobrého uvaři. A proto posílám triko i jeho fotku.

vodfon a muz

Příhodu o ukradeném tričku už jsem jednou psala. Tak jenom ve zkratce, ať se neopakuji. Byla jsem koupit podprsenku a své krásné, růžové tričko, jsem si dala na věšák, vedle kabinky. Chtěla jsem odejít a tričko bylo pryč. Po dlouhátánském pátrání jsem usoudila, že v obchodě mají zloděje. Najednou ho vidím ležet na pultě. Vyjela jsem na prodavačku, co to má znamenat. Nějaká paní ho prý našla na zemi, myslela, že to je jejich zboží a chtěla si ho koupit.

Byli vlastně hodní, že tričko přiznali. Kdyby mi ho zapřeli, musela bych si u nich koupit nové a oni by měli kšeft. V podprsence bych domu asi nešla.

Vodfon

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Kousky, které mi zvedají náladu!

Máte v šatníku či ve šperkovnici nějaký kousek, který Vám zaručeně zvedne sebevědomí a náladu?

Pokud je vaše odpověď na tuto otázku kladná, vyfoťte tento kousek a pošlete mi snímek na redakční e-mail! Připojte k němu krátký popis (dlouhý alespoň jako tento odstavec) s příhodou, při které vám daný kousek zvedl náladu. Pro jednu z přispěvatelek tu mám připravený malý dárek, totiž luxusní čaj „Africký podzim“ v plechové krabičce a k němu přidám hrníček seriálu Hledá se táta.

Reklama