Než jsem vstoupila do jeho kanceláře, rozhlédla jsem se, jestli mě nikdo nevidí, a pak jsem k němu rychle vklouzla. Dveře za mnou tiše zaklaply, já se o ně opřela a k jeho překvapení jsem si začala pomalu oběma rukama vytahovat svou úzkou sukni. Milimetr po milimetru, výš a výš, až se na něj v celé své nevinnosti usmála má lasturka. Hladce vyholená. Napadlo mě, co by se stalo, kdyby tam vtrhnul nějaký kolega. Asi by se nestačil divit. Jenomže tato představa mě velice vzrušovala. Zakázané ovoce prostě chutná nejlépe.

Svlékla jsem si tričko, rozepnula jsem si podprsenku a lehkým krokem jsem se odebrala k jeho stolu. Posadila jsem se na desku stolu hned před něj, roztáhla jsem nohy a on na nic nečekal a začal jazykem laskat mé závojíčky. Přivedl mě k orgasmu během několika chvil. Abych mu to ,,oplatila“, sesunula jsem se na kolena a vykouřila mu ho až do konce.

Pak mě ohnul o stůl a začal mě brát zezadu. Hrál si přitom s mými prsy a do ucha mi šeptal sprostá slovíčka. Kousala jsem se do rtu, abych nevykřikla rozkoší. ,,Už budu,“ zasténal a oba jsme vybuchli ve stejný okamžik. Pak jsme se rychle oblékli a pár minut nato se potkali v kantýně. Tyto ukradené chvilky o polední přestávce jsou krásné a k dokonalosti jim nechybí snad vůbec nic.

Reklama