Pravidelnému většímu úklidu se chtě nechtě jednou týdně věnuje každá z nás. Co ale se zašpiněnou kuchyňskou deskou, umazanou vodovodní baterií nebo znečištěnou toaletou v době, kdy na úklid není chuť ani čas? Žádné z nás se v těchto případech nechce vytahovat houbička, hadřík a kbelík plný čisticích přípravků. Proto někdy raději přimhouříme oko. Tomu je však konec! Skvělým řešením jsou Cif Univerzální čisticí ubrousky a Domestos Splachovatelné čisticí ubrousky, které zničí veškerou špínu, a to jedním tahem!

Rychlý úklid bez nutnosti hadříků, houbiček a několika čisticích přípravků se stal skutečností! Jednorázové ubrousky vám ušetří spoustu energie.

CifCif Univerzální čisticí ubrousky odstraní jedním tahem špínu ze všech povrchů v domácnosti. Dřez, sporák, koupelnová dlažba, koš, sprchový kout či kuchyňská linka budou opět zářit novotou. Ubrousek po použití jednoduše vyhodíte do koše. Pomocníka pro každodenní úklid oceníte také v kanceláři pro úklid pracovního stolu, klávesnice nebo očištění telefonu.

Cif Univerzální čisticí ubrousky seženete ve 2 variantách – lemon a ocean. Balení obsahuje 50 ks jednorázových ubrousků. Nezávazná doporučená spotřebitelská cena je 74,90 Kč.

CifDomestos Splachovatelné ubrousky připraví každou toaletu k bezstarostnému použití. Oceníte je nejen při návštěvě veřejných záchodků, ale také pro rychlý úklid té vaší. Jedním tahem setřete veškeré nečistoty a ubrousek poté snadno spláchnete přímo do toalety.

Praktického pomocníka pro rychlý úklid toalety seženete za 74,90 Kč* (*nezávazná doporučená spotřebitelská cena). Balení obsahuje 40 ks jednorázových splachovatelných ubrousků.

Reklama