Domácnost

Uklízením lze zhubnout!

Pokud nesnášíte plení záhonů a vytírání podlahy považujete za nejhorší trest, bedlivě poslouchejte. I při domácích pracích nebo péči o zahrádku můžete hubnout. Nevěříte? Podívejte se na stránky ŽijZdravě.cz a spočítejte si, kolik kilojoulů jste spálili při úklidu nebo hrabání listí. Najdete zde i další zajímavé aplikace a praktické rady, jak zdravě a trvale snížit svoji hmotnost.

žij zdravě

Spojte užitečné s ještě užitečnějším

Při redukci hmotnosti je nutné do svého denního režimu zařadit sport. Pravidelně se pohybovat však neznamená pouze běhat, plavat nebo posilovat. K času strávenému v tělocvičně nebo na kole si můžete připočítat i dobu, kterou potřebujete na úklid domu nebo zahrady. Jak často byste se měli věnovat domácím pracím, abyste zhubli, vám poradí naši odborníci z řad rekondičních instruktorů.

Zdravý pitný režim, správný krok k vysněné váze

Nejen při sportovních aktivitách ale i během dne je důležité kromě zdravého jídelníčku dodržovat i pitný režim. Jaké a kolik byste měli denně vypít tekutin a proč jsou některé nápoje při redukci hmotnosti nevhodné, se můžete zeptat odborníků na zdravou výživu. Pomoci vám mohou také tabulkyenergetickými hodnotami potravin a nápojů.

žij zdravě

Dnes se hubne on-line

Hubnout lze i s pomocí moderních technologií. Kilogramy za vás nezhubnou, ale mohou vám pomoci při změně životního stylu a hledání motivace. Všichni registrovaní uživatelé na webu ŽijZdravě.cz mohou využít aplikace Můj deníček. Ta slouží jako přehledný plánovač jídelníčku. Povzbudit vás může aplikace Prediktor hmotnosti, jež pomůže předpovědět výsledek vašeho snažení.

žij zdravě

   
12.04.2013 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] HankaHanice [*]

  a zkuste si k tomu uklizeni vzit c.l.a. trio active:-) ja jeho ucinky zaznamenavam a to chodim na prochazky,tak urcite i u tohohle pohybu:-) budem jak laňky:-D a jeste budem rády uklizet,dkyz to ma efekt.

  superkarma: 0 22.04.2013, 12:29:36
 2. avatar
  [3] Hanula [*]

  Sml16a proto si o víkendu zauklízím.... nicméně sluníčko mě táhne už ven...Sml67

  superkarma: 0 12.04.2013, 11:57:58
 3. avatar
  [2] lenig [*]

  kdyby se uklízením hublo, tak už musím být jako nit, a to rozhodně nejsem, ale podle mé rodiny uklízím furt a jsem tím prý posedlá Sml80Sml22Sml30

  superkarma: 0 12.04.2013, 08:24:04
 4. [1] lidicka [*]

  To, že při domácích pracích se dá taky hubnout je stará známá věc, žádná novinka....Sml30

  superkarma: 0 12.04.2013, 06:04:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme