Také jste si někdy snili, že přijdete domů z práce a bude uklizeno?! Tedy, že vás nečeká další práce navíc v podobě nekonečného úklidu? Sen se stává skutečností a do našich domácností začínají nacházet cestu robotické vysavače.

Ecovacs DeepooRobotické vysavače jsou posledním trendem této doby. Právě díky samostatnému provozu a úklidu se stávají velmi oblíbenými pro běžný, každodenní úklid. Šetří čas, což je v dnešní době to nejpodstatnější. S robotickým vysavačem toho totiž zvládnete daleko víc. Ať už pokračovat v jiné úklidové činnosti, jít do práce nebo za koníčky či zábavou nebo si jen tak v klidu doma relaxovat zatímco za vás někdo jiný pracuje.

Dnes už je možné robotické vysavače naprogramovat tak, že se zapnou v požadovaný čas, začnou samy uklízet, pokud se v průběhu úklidu vybijí, samy zajedou do dokovací stanice a po dobití opět pokračují v úklidu, dokud není vše hotové.

Robotické vysavače vysávají všechny typy podlah, jako jsou plovoucí nebo laminátové podlahy, dlažba, linoleum nebo koberce s nízkým vlasem. Bez problémů překoná překážky do výšky 1,5 cm, včetně přechodových lišt mezi pokoji a nízkých prahů.
Díky speciálním senzorům umí robotické vysavače před překážkou zpomalit, a dotknou se tak nábytku pouze neznatelně. Díky těmto senzorům se ani nemusíte bát, že by vysavač spadl ze schodů. Díky své výšce se dostanou i pod křesla a pohovku a vysají tak opravdu všude.

Ecovacs Deepoo – barevně hravý pomocník

Ecovacs Deepoo

Tento typ je ideální pro milovníky designu.Ecovacs Deepoo vás, kromě velmi praktických funkcí, okouzlí zajímavým provedením v nejrůznějších barvách a bude perfektním doplňkem vašeho moderního interiéru. Vyzkoušet můžete také novinku v podobě robotického vysavače nejvyšší kvality - Deepoo D76. S ním bude úklid ještě jednodušší. Tento vysavač je výjimečný oproti svým robotickým kolegům svou speciální nabíjecí stanicí. Do ní je zasazen ruční vysavač, který zcela bezprašně vysaje a vyčistí obsah zásobníku na nečistoty z  robotického vysavače. Výrazně se tím zjednoduší vysypávání nečistot z robotického vysavače. Navíc ruční vysavač se dá využít také samostatně. Jednoduše vyjmete ruční vysavač, připojíte ohebnou hadici a můžete vysávat prostory nedostupné pro robotický vysavač. Příslušenství, které je součástí balení nabízí také teleskopickou trubici, kartáčovou, polštářovou a štěrbinovou hubici. Také hubici na prach a velmi praktický pás k zavěšení na rameno.

Ecovacs DeepooUnikátní vlastností vysavačů značky Ecovacs je antibakteriální funkce. Povrch vysavače je pokryt vrstvou nanočástic stříbra s kladným elektrickým nábojem (Ag+), která ničí mikroorganismy. A pokud byste se doma chtěli jen tak pobavit, můžete si na vysavači modelu D73 či D76 pustit demo ukázku, při které tancuje do rytmu hudby.

Kromě virtuální zdi je, u vybraných modelů, součástí vysavače také speciální magnetická páska, která umožňuje dlouhodobé vymezení prostoru vysávání. Páska je v interiéru nenápadná, její instalace je velmi snadná. Není třeba ji zapínat nebo vypínat a nevyžaduje žádné baterie či napájení. Může být skryta pod kobercem.

Více informací na www.ecovacs.cz

 

Robotické vysavače Goddess – uklidí za vás

Nová generace robotických vysavačů

Vyzkoušet můžete také robotické vysavače řady Goddess, které mají dvojitý rotační kartáč, jenž zvyšuje účinnost vysávání zejména na kobercích s nízkým vlasem. Součástí vybavení modelu CL 590 je dokonce i UV lampa, která dezinfikuje podlahu od choroboplodných zárodků.

Model CL 590 se prodává v černé a bílé, model CL 490 v červené barvě. Více na www.goddess.cz.

Ecovacs Deepoo

Reklama