Domácnost

Úklid toalety

Toaleta je místnost, kde musíme trávit potřebný čas. Toaletě a jejímu úklidu věnujeme stejnou péči jako úklidu v koupelně.

Proč ale péčí o povrchy v této místnosti trávit mnoho času? Spolehněte se na účinné pomocníky, které vám pomohou v boji s mikroby. Díky nim nemusíte toaletu ani koupelnu drhnout s tak velkou silou a úklid bude hračkou.

Domestos

Náš tip: Pro úklid toaletní mísy a pro boj s mikroby použijte dezinfekční a čisticí přípravky z řady Domestos 24H Plus, které udělají tu nejnamáhavější práci za vás. Do mísy – dle návodu umístěte rotační WC bloky blok Domestos Turbo Fresh, který je dostatečně účinný, aby odstranil nečistoty i vodní kámen. Postupným uvolňováním dvoufázové náplně v rotačních WC blocích zanechávají vaši toaletu čistou a svěží. K dosavadním variantám Lemon Fresh (citrusová vůně), Ocean Fresh (vůně oceánu) a Pine Fresh (vůně jehličnatých stromů) nyní přibyly dvě novinky - Tropical (vůně exotického ovoce) a Lavender & Mint (levandulová vůně). 

Domestos

Chcete, aby se vaše dlaždice na toaletě krásně leskly a byly čisté? Aby vaše umyvadlo zářilo čistotou stejně jako baterie?

DomestosVyzkoušejte čisticí sprej Cif Koupelna Ultrafast. Práce půjde od ruky jako nikdy předtím! Sprej totiž stačí na znečištěný povrch nastříkat, nechat cca 1 minutu působit a následně setřít navlhčeným hadříkem. Koupelnový specialista za sebou zanechá krásně čisté a lesklé povrchy. Poradí si nejen s vanou a umyvadlem, ale také s dlaždičkami, skvrnami od mýdla či vodním kamenem.

A co na podlahu? Výborným pomocníkem pro čisté podlahy je řada Cif DomestosBrilliance, v níž najdete specialisty na čištění podlah, laminátu a jiných velkých omyvatelných ploch. S Cif Brilliance Pink Orchid pak i krásně provoněné.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

   
20.04.2015 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Sayonara [*]

  cif je super Sml67

  superkarma: 0 20.04.2015, 22:02:53
 2. avatar
  [3] ehornych [*]

  A co takhle bez chemie, párou ?

  superkarma: 0 20.04.2015, 17:12:01
 3. avatar
  [2] delfi.na [*]

  Na toaletu jedině HG, úžasné, rychlé, voňavé Sml16

  superkarma: 0 20.04.2015, 09:36:22
 4. [1] ZdenaZ [*]

  cif používám je perfektníSml22

  superkarma: 0 20.04.2015, 07:51:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme