Vánoce se kvapem blíží. Jistě se chystáte nebo už pečete vánoční cukroví a těšíte se na vůni linoucí se celým bytem. 

Také pečete z jednoho těsta více druhů? Například z lineckého: trubičky, dortíčky, bábovičky, hvězdičky…jednou slepované, pak polévané či s ořechovou pěnou. Z  těsta na ořechy: ořechy s náplní máslovou, bábovičky Reals ořechovou, rohlíčky s nugátovou … MŇAM. Ale poté nastane druhá „šichta“  - vše poklidit. A co teprve když se pečení účastní vaše drahé ratolesti? Pak je těsto snad všude.

Nebojte se, ani takovýto úklid nemusí být stres.

Na upatlanou linku i stůl od těsta vám doporučujeme Real odmašťovač & kuchyně. Pomerančový extrakt rozpouští oleje, tuky, nečistoty a zároveň je šetrný k povrchům. Je vhodný na pracovní desky, digestoře, sporáky, mikrovlnné trouby, kuchyňské skříňky……prostě na jakýkoliv povrch v kuchyni.

RealA když už jste v tom, rovnou se můžete vrhnout na generální čistění trouby a varné desky. Použijte Real kamna-trouby-grily. Je to velmi silný prostředek s vysokým obsahem účinných látek, proto si nezapomeňte vzít rukavice. Čistí samočinně, je výborný na mastnotu, saze, připáleniny a další odolnou špínu. Skvěle vyčistí i dlaždičky a hlavně spáry v okolí varné desky.

Tak nějak začíná období „nejezte to cukroví“ a od Štědrého dne přijde „vždyť vy to vůbec nejíte“! Žijte REAListicky, s námi uklidíte snadno a bez stresu. Více čisticích prostředků naleznete na www.zeniteshop.cz.

Na našem facebooku hlasujte, který druh cukroví zmizí nejdříve? U nás to bývají vosí hnízda.

Reklama