Blíží se předvánoční úklid a vás čeká mimo jiné také úklid koupelny a kuchyně. Jak si s tím jednoduše poradit? Máme pro vás tip na kvalitní úklidové pomocníky.

Značka Bref představila na jaře tři novinky, které vám můžeme doporučit pro boj s plísněmi a dalšími nečistotami, se kterými se potýkáte: Bref Proti plísním, Bref Power čistič a Bref Koupelna. Tyto inovované čističe si nejen dokonale poradí s odstraněním bakterií a plísní, ale také s vodním kamenem a rzí, stejně jako zajistí dokonalý lesk.

Bref

Nový Bref Proti plísním (500 ml) díky svému novému složení vnáší do každé domácnosti důkladnou čistotu a dezinfekci. Účinně odstraňuje skvrny a nečistoty, stejně efektivně bojuje proti bakteriím a plísním, černé skvrny od plísní již nemají šanci. Výkonný rozprašovač umožňuje, že se čisticí prostředek dostane i do těžko dostupných rohů a zákoutí v domácnosti. Je také vhodný na čištění a dezinfekci všech míst v koupelně a kuchyni, toalet, odpadkových košů, odpadů, i dětských hraček. Pro hygienickou čistotu v celé domácnosti. Biocidní výrobky jako je Bref Proti plísním používejte bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtete označeni a informace o přípravku. Doporučená maloobchodní cena je 79,90 Kč.

Nový Bref Power čistič (500 ml) s extra účinnou a unikátní recepturou snadno odstraňuje všechny odolné nečistoty, jako je vodní kámen, rez, zbytky mýdla a mnoho dalších. Je tedy ideálním pomocníkem pro udržování čistoty v kuchyni, koupelně, sklepě, garáži, na terase i na jiných místech v domácnosti. I ty nejodolnější nečistoty již nemají šanci. Doporučená maloobchodní cena je 79,90 Kč.

Nový Bref Koupelna (500 ml) nejen účinně odstraňuje vodní kámen a skvrny od vody, ale navíc zanechává v koupelně oslnivý lesk. Řadí se k ideálním čistícím prostředků ke každodennímu úklidu. Navíc při pravidelném používání předchází usazování vodního kamene a tvorbě vodních skvrn. Po dokonalý lesk a čistotu ve vaší domácnosti.Doporučená maloobchodní cena je 79,90 Kč.

Reklama