.

Úklid a domácí mazlíčci? S novým pomocníkem od ROWENTY CLEAN&STEAM 2v1 už žádný problém!

Domácnost

Úklid a domácí mazlíčci? S novým pomocníkem od ROWENTY CLEAN&STEAM 2v1 už žádný problém!

Každodenní soužití s domácími mazlíčky nám kromě lásky, kterou nám dávají, bohužel přináší i spoustu starostí s úklidem. Jejich chlupy jsou takzvaně všude. Pro ty, kteří se nechtějí vzdát čisté uklizené domácnosti a zároveň svého milovaného mazlíčka, je ideálním pomocníkem vysavač ROWENTA CLEAN&STEAM 2v1 (RY7557WH)!

rowentaROWENTA CLEAN&STEAM 2V1  je dokonalá kombinace parního mopu a bezsáčkového vysavače v jednom. Špínu a případné línající chlupy velice snadno odstraníte díky unikátní patentované sací hubici DUAL CLEAN & STEAM, která nečistoty z podlahy nejprve vysaje a vzápětí je vytře jediným přirozeným pohybem vpřed a vzad, tak jak jste zvyklí při vysávaní. Na rozdíl od klasických filtrů, které se ucpávají, pokročilá cyklónová technologie vysavače zajistí vysoký stupeň separace prachu ze vzduchu a váš domov zůstane dlouho krásně čistý. ROWENTA CLEAN & STEAM 2V1  si vystačí pouze s obyčejnou vodou z kohoutku. Díky tomu vytvoříte zdravé prostředí pro sebe své mazlíčky bez použití detergentu – pára zničí až 99 % bakterií a choroboplodných zárodků. Úklid se tak stane šetrný k životnímu prostředí.

Vysavač disponuje 0,7 litrovou nádržkou na vodu. Bez obav můžete uklízet až 40 minut nebo uklidit až 100 m2 bez nutnosti doplňování vody. K dispozici je možnost nastavení množství páry v závislosti od typu podlahy. Pára je připravena během 30 vteřin, na což vás upozorní integrovaný ukazatel. Vaše dlažba, parkety či vinylová podlaha budou jen zářit! Velkým benefitem vysavače ROWENTA CLEAN&STEAM 2V1 (RY7557WH) je poloviční úspora Vašeho drahocenného času, neboť zvládnete dvě věci v jediném kroku! Seženete jej za doporučenou cenu 7 999 Kč. Součástí balení jsou 3 náhradní mopy.

www.rowenta.cz

Čtěte také:

   
10.07.2017 - Úklid - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] MARIE MATEJKOVA [*]

  Už ho mám slíbený,šikovný pomocnikSml59

  superkarma: 0 10.07.2017, 17:13:15
 2. [2] babinka [*]

  Mazlíky mám čtyři...tento pomocník by se mi líbil a hodil...Sml59

  superkarma: 0 10.07.2017, 12:02:37
 3. [1] bobani [*]

  domácí mazlíky nemám

  superkarma: 0 10.07.2017, 09:06:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme