Nové akce stihnete vyzkoušet ještě v září. SPA centrum Aquapalace Praha pokračuje v sérii úspěšných středečních přednášek a ukázek masáží. Ve středu 28. září se můžete těšit na přednášku o účinnosti medové masáže na náš organismus a ukázky medové masáže šíje zdarma. Akce začíná v 19 hodin. Ve čtvrtek 29. září je pro nastávající maminky připravena nová hodina Gravid Jógy. Lekce budou probíhat pravidelně každý čtvrtek od 9 hodin ve Fitness Aquapalace Praha. Jóga pro těhotné klade důraz zejména na správné dýchání - plný jógový dech, který je prospěšný pro matku i dítě. Udržuje pružné tělo během těhotenství a připravuje ho na porod i další náročnou péči o miminko. Čtvrteční odpoledne je určené i pro milovník kol. Užijete si 25 km vyjížďku po okolí Čestlic a Průhonic pod vedením cyklistických nadšenců z Atombiku. Sraz je v 18 hodin před vchodem do aquaparku. Vyjížďka je určená i pro rodiče s dětmi, a pokud bude hezké počastí, jezdit se bude celý podzim. Informace o dalších akcích najdete na www.aquapalace.cz.

joga

Praktické informace - kudy k nám:

Snadno a rychle se do Aquapalace Praha dostanete Aquabusem. Tato linka jezdí denně zdarma na trase Opatov (zastávka metra „C“) - Aquapalace Praha a zpět. Kapacita aquabusu je 45 míst. Pokud pojedete autem, najdete podrobný popis cesty na www.aquapalace.cz. Parkování je pro návštěvníky zdarma.

O Aquapalace Praha

Aquapalace Praha je unikátní sportovně-relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb pro celou rodinu. Zábavu nabízí největší aquapark ve střední Evropě. V anketě agentury Czech tourism vyhrál v roce 2010 první místo pro nejnavštěvovanější turistický cíl v České republice v kategorii Za Zábavou. Prostor pro relaxaci hledejte v rozsáhlém Saunovém světě s nejširší nabídkou finských saun a římských lázní v České republice. O vaše zdraví a vitalitu se postaráme v moderním Fitness a nechybí ani široká nabídka wellness služeb, pečujících o vaši krásu v příjemném prostředí našeho Spa. Nabídku služeb Aquapalace Praha doplňuje přilehlý čtyřhvězdičkový hotel s rozsáhlým konferenčním centrem.
Provozovatelem sportovně-relaxačního komplexu a největšího aquaparku ve střední Evropě - Aquapalace Praha je společnost GMF Aquapark Prague, a.s. GMF Aquapark Prague, a.s. je joint venture české společnosti SPGroup, a.s. a německého GMF GmbH& Co KG. Společnost GMF GmbH & Co KG aktuálně provozuje přes dvacet vodních areálů a termálních lázní po celém Německu a expanduje do České republiky, Švýcarska či Polska.

 

Reklama