Je vidět, že naše čtenářky jsou velice tvořivé a zároveň soutěživé. Vybrala jsem další tři adventní příspěvky a zařadila je do jedné novinky. Podívejete se, čím si o adventu zdobí byt čtenářky s nicky Nany

vážení, zasílám Vám bohužel jen 2 fotky z mé tvorby, pokud bych vám měla zaslat fotky mého vyzdobeného bytu, bylo by jich, myslím si, že až dost. Vánoce miluji pro neodolatelnou atmosféru, nezapomenu ani na purpuru či františky, jsme s manželem už sami, ale přesto se pro něj snažím udělat vánoce co nejkrásnější. Cukroví peču jen pro něj, v loni ho měl 15kg a on to všechno snědl do Nového roku, na rozdíl ode mne si to může dovolit. Z dárků má radost jako malý kluk, vždyť se právem říká, že muži jsou stále duší malého kluka a pro ty jeho krásné rozzářené oči nad dárky pod stromečkem, mně ten předvánoční chaos zato stojí.

nany

nany

Nany

Dobrý den, včera byla první adventní neděla a já jako každým rokem vytvářím krásný věnec z jehličí a hlavně ze sušeného ovoce - pro zkrášlení přidávám korálky a mašličky.

eva

Včera jsme rozsvítili první svíčku a máme takový zvyk si u ní zazpívat první koledu. Každou neděli vybíráme jinou koledu. Je to takové sváteční a krásné. tentokrát to byla naše oblíbená Tichá noc...

Přeji vám všem krásné adventy a příjemnou vánoční atmosferu.

Eva

Dobrý den milé ženy. Advent mám ráda, vždy si vyzdobím svůj dům. 1 adventní  věnec na  dvěře, viz  foto

tana

a pak  jeden   věnec na  sváteční  stůl.

tana

Adventní věnec s první zapálenou svíčkou už máme za sebou.  Advent má v křesťanské symbolice zvláštní význam, zahajuje nový liturgický rok.

Tana M.

Jak se vám líbí adventní věnce těchto čtenářek, milé ženy-in? Máte snad doma něco ještě hezčího a hlavně originálnějšího, čím se chcete pochlubit? Pošlete nám fotku na:

redakce@zena-in.cz

 

 

 

Reklama