Příběh Šárky, které manžel odepírá orální potěšení z hodně zvláštního důvodu, jste si mohli přečíst minulý týden (klikni ZDE). Dnes nám bude o svém problému vyprávět Dagmar. Ta si totiž stěžuje a nechápe, proč ji její dlouholetý partner odepírá pro změnu anální sex. Zvláště pak, když ho zpočátku vyžadoval a ona sama nechtěla.

Dagmar patřila k té skupině žen, kterou jen pomyšlení na anální sex odpuzovalo. Říkala si, že nikdy tohle nikomu nedovolí, ale jak se říká, nikdy neříkej nikdy. „Představa análního sexu se mi vždy hnusila, dovnitř nic nepatří, říkala jsem si. Jenže pak jsem potkala svého partnera a on mi ukázal, že anální sex není trápení, jak jsem si doposud myslela, ba naopak. Nyní již můžu říct, že větší rozkoš jsem doposud nezažila.“ Když už Dáša po dlouhém naléhání příteli povolila, a „anál“ zpočátku protrpěla, jak sama dodala, postupem času se jí praktika zalíbila. Jenže jak se říká, s jídlem roste chuť, což byl i její případ, ovšem partner najednou tento druh sexu začal odmítat, z ničeho nic.

anal

Všichni dnes mluví o sexu. Není mně však jasné, kde na něj berou čas.
Brigitte Bardot

„Nevím, kdy a proč u něj došlo k tomuto zlomu. Zpočátku ho po mě urputně vyžadoval a já, protože ho miluji, jsem kývla. Začátek byl hrozný, bolest, nepříjemné pocity, ale viděla jsem, že se mu to moc líbí. Řekla jsem si, že to ještě zkusím a nejednou se z té odporné záležitosti pro mě stala brána do rozkoše, a to doslova.“ Dagmar se svěřila, že nyní velmi trpí, protože výbuchy orgasmu, které zažívala při análním sexu, při klasickém milování prý nemá. „Dlouhé měsíce jsme to tak dělali a nejednou utrum. Řekl mi, že už to tak prostě nechce, že na to nemá náladu, což je podle mě nesmysl. Nechci ho do ničeho nutit, ale mě anální sex chybí. Vážně mě to mrzí, byl to nejhezčí sex, co jsem kdy zažila.“  Dodává na závěr zklamaná Dagmar.

Čtěte také:

Reklama