Naše čtenářka Lenka se přiznala ke své vášni, která spočívá v kupování kabelek. Ona ji spíš nazývá úchylkou, ale budiž. Má prostě ráda kabelky a považuje je za nepostradatelný módní doplněk. Jste na tom podobně?

Asi jsem „úchylná“, ale ani je nedokážu spočítat. Přítel si ze mě dělá legraci, že bych si mohla otevřít obchod. Ale já si nemůžu pomoct, když jdu okolo výlohy s kabelkami, nějaká tajemn síla mě vtáhne do krámku a já se kochám, čuchám, zkouším a o většinou s jednou kabelkou také odejdu.

Mám os kvalitních kožených, přes barevné sezonní, až po sportovní „pytle“. Co nemusím, jsou batohy, to už je jiná kategorie.

Ale má sběratelská vášeň má i své nevýhody. Většinou ráno improvizuju a přehazuju věci z jedné kabelky do druhé, takže se mi často stane, že něco zapomenu. Možná to znáte. Zvláště u těch větších modelů je to trochu potíž, ale já to beru jako daň za marnivost.

Budu se muset nad sebou zamyslet a trochu to probrat. Možná udělám nějaý „garážový“výprodej, abych si vytvořila místo na nové kousky.

S pozdravem vaše čtenářka Lenka

Milá Lenko, myslím, že nejste jediná. Já jsem na tom podobně, ale asi ne v takové míře jako vy. Proto se obchodům, kde prodávají tyhle věcičky, raději vyhýbám

Text nebyl redakčně upraven

 Co vy a doplňky, milé ženy-in? Jakou u vás hrají roli?

 Máte také nějaký oblíbený módní doplněk, který si často kupujete?

 Je to kabelka, hodinky, brýle, šperk, či pásek?

 Proč má právě tento doplněk výsadní postavení ve vašem šatníku?

Nosíte šátky? Na jaký způsob? Kolik jich doma máte? Vyfotíte nám svůj nejmilejší?

 Jak jste ho získala? Byl to dárek, nebo jste si ho koupila sama?

 Máte nějaký jiný módní doplněk, bez kterého se neobejdete?

Snažíte se doplnky barevně sladit, nebo máte ráda pestrost?

 O kterém jiném doplňku stojí za to napsat?

 Máte nějakou příhodu?

Na vaše příspěvky (a fotky) se moc těším na adrese:redakce@zena-in.cz

 A na co se můžete těšit vy?

 Za svůj příspěvek můžete získat krásný plastový košík a k němu jako bonus kosmetiku (Tělový a hydratační olej) Planet Spa od Avon

cena

Reklama