Ahoj holky.

Nevím, jestli to redakce ještě vezme a jestli se vám tento příspěvek vůbec bude líbit. Je to sice o ujetosti, ovšem nic pěknýho. Mám tetu. Není jí ani třicet, má dvě děti, manžela, byt 2+1, každý den chodí ke svojí matce, která jí napere tašku jídlem a maličkostmi pro děti. Teda každý den tomu tak není, ale je na rodičích pořád dost závislá. To by ještě nebylo nic tolik šíleného.

Jenomže tahle teta šílená je, a to moc.

Odmalička slýchávala, jak je tlustá apod. V šestnácti letech to všechno začalo. Trpěla bulimií. (Nevím, zda je to napsáno dobře :0) Ani ona, ani děda s babičkou to nikdy nepřiznali, a to byla určitě chyba. Mohla se léčit. Je to asi osm let, co jsme byli jako rodina na zájezdu v Řecku. Byla tam kromě jiných i zmiňovaná teta. Každý den chodila z pláže o trochu dřív a mně i bratranci se pokaždé ztratila velká kopa sladkostí. Na WC to zapáchalo po zvratcích. Očividně se svého problému nezbavila.

Nevím, jak je s touto nemocí na tom dnes, ale to další, čím je postižená, je možná ještě horší.

Kdykoli k ní někdo z nás přijde na návštěvu, znova a znova se přesvědčíme o tom, jak se chová divně. Trpí prostě úchylkou.  Přehnaně uklízí. Když "říkám" přehnaně, myslím opravdu opravdu přehnaně! Nikdo k ní do bytu nesmí v ponožkách, ty si musíme sundat, protože jsme v nich šlapali ve svých špinavých bytech. Minulý týden prodala půl roku starý koberec, protože podlaha se prý uchová lépe v čistotě. Podotýkám, že s malými dětmi bydlí v přízemí paneláku, kde je podlaha velmi studená. Když si dovolím u ní na něco sahat, okamžitě příběhne s prachovkou, tuto "nečistou" věc otře a vytře i místa, kudy jsem věc nesla, protože se práší. Každý den vypotřebuje jen pro sebe jedno až dvě mýdla (má vlastní, společná s dětmi ani mužem nepoužívá). Má sedřená kolena od věčného vytírání a kruhy pod očima, protože vedle uklízení  nemá moc času na spánek.
Tak co tomu říkáte? (Samozřejmě to bylo jen pár příkladů, ne všechny!)
                                                                                                                                                      

Reklama