Bulvár

Uhranula mne cikánka!

Nikdy jsem si nemyslela, že se setkám s tajemnem. Před několika lety bych vůbec nepřipustila, že něco takového existuje.

Pamatuji si, že když mi bylo 18 let, na jednom náměstí mě uhranula cikánka, ten její pohled mě přimrazil k zemi a ona si ke mně v klidu došla, vzala mojí dlaň a začala mi povídat, teda věštit. Co tenkrát říkala, si popravdě už příliš nepamatuji, jen jediné, co mi utkvělo v hlavě, byla její slova, že neumřu přirozenou smrtí, ale s volantem v ruce.

Tenkrát jsem vůbec netušila, že se volant stane na hodně let mojí prací i koníčkem, a v duchu jsem se smála, jak se pěkně sekla. Zatím se mi její předpověď nevyplnila, to bych tu s Vámi nebyla, ale pokaždé když usedám do vozu, jako by mě nějaký hlas znovu připomínal její věštbu, ale o téhle paní nechci psát.

Uplynulo několik let a já najednou zjistila, že mé čtyři nejúžasnější kamarádky se tajemnu věnují. Jedna  vykládá "ďáblovy obrázky", další se věnuje numerologii a grafologii, třetí skládá horoskopy, čtvrtá rozumí bylinkám, barvám a kamenům. Tak nějak všechny čtyři nenápadně vklouzly do mého života, až mě z toho mrazilo.

Dnes mezi nimi i po letech nedělám rozdíly a pro mě jsou to moje bílé čarodějnice. Zvláštní, vždycky jsem si představovala čarodějnici starou, nevrlou babiznu, s bradavicí na nose, s hrbem a černým kocourem na zádech. Fakt ani jedna z nich  tak nevypadá, jsou to velmi, na svůj věk moudré dámy, řekla bych až atraktivního vzhledu, s širokým rozhledem, žádná doma nechová kočku a místo koštěte jezdí v autech. Obdivuji na nich ten jejich klid, nic je nerozhází, na všechno mají logické, a někdy i pro mě nelogické argumenty. Žijí ve spořádaných rodinách a jsou to hlavně mámy.

Přesto díky nim, i když jsem s tím, co mi vykládaly v začátcích vůbec nesouhlasila, byla částečně uvedena do jiného světa. Částečně, protože se tomu bráním, nebo spíš je to pro mě až neuvěřitelné. Jak ale třeba vysvětlit telefonát jedné z nich, která mi večer volala, že druhý den pojedu směr Praha a abych si na poslední křižovatce při výjezdu z města, dala velký pozor na bílé auto, pokud nechci špatně skončit.

Nemohla v té době vědět, stejně jako já, že druhý den opravdu tím směrem pojedu a ani to, že před pražskou výpadovkou máme zapeklitou křižovatku, která je řízená semafory. Já opravdu druhý den musela nečekaně tím směrem vyrazit a když jsem se blížila k té křížovatce (aniž bych si vzpomněla, co mi to včera moje čarodějnice povídala), najednou koukám, že sice mám zelenou, ale zprava se doslova řítí bílé auto, které nedbalo, že v jeho směru svítí červená. Sešlápla jsem brzdy a auto prosvištělo křižovatkou. Místo toho, abych si pěkně od plic zanadávala, jak je mým zvykem v těchto situacích, krve by se ve mně nedořezal.

Okamžitě jsem slyšela slova Pavlíny, která mě večer před tím varovala. Těch příkladů, že opravdu něco existuje mezi nebem a zemí a že tomu moje čarodějnice rozumí, bych mohla napsat hodně.

Tenhle je z minulého týdne, a proto ho mám v živé paměti. Hodně mých známých využívá znalostí mých čarodějnic-sluníček, kolikrát se díví i čarodějnice samy, jak jejich výklady se maximálně ztotožňují s životem té osoby.

Ráda se s nimi radím i já, když potřebuji něco vědět či rozhodnout. Mám vždy perfektně vypracované solární horoskopy. Sice podle nich přímo nežiji a nekonám, to by mi taky holky daly co proto, ale občas se do nich začtu a mohu hodnotit jejich pravdivost.

Mám ve skříňce spoustu bylinných směsí, které mi Silvinka pravidelně mění a doplňuje, a ve svém bytě spoustu krásných dárků od svých čarodějnic, které snad mají mně i mému okolí přinést radost, klid, štěstí a lásku a ochránit mě před negativními vlivy, a pokud to není pravda, tak mi alespoň svojí přítomností připomínají, že mám opravdu čtyři úžasné kamarádky čarodějnice... :o)

Pěkné odpoledne Vám všem přeje

murena


Mít zakamarádku čarodějnici, proč ne. Ale rovnou 4? A bílé? Vy musíte mít štěstí naskládáno na roky dopředu. Pijte bylinky a pozor na bílé myšky, pardon, auta! Kamarádíte se s čarodějkou?        

        

čtvrteční téma:
Karty jsou rozdány aneb
věříte kartářkám?

Vyplnilo se vám předpovězené?
Kolik platíte za výklad?
Bojíte si nechat vyložit budoucnost?
Vykládáte si samy?
! PŘIPOMÍNÁM, ŽE BĚŽÍ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ O LEDNIČKU INDESIT !

redakce@zena-in.cz

   
08.12.2005 - Společnost - autor: Míra Šindrbalová

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Alenka0010 [*]

  Závidím ti takové kamarádky, každý nemá to štěstí.

  superkarma: 0 09.12.2005, 08:11:31
 2. [3] Evalota [*]

  Kamarádky a bílé -hodné čarodějky..no to musí být prima !

  superkarma: 0 08.12.2005, 15:57:15
 3. avatar
  [2] murena [*]

  Kelly,můj život není právě růžový a tak i já jsem přesvědčená,že ty 4 úžasného holky jsou darem zhůry.Díky za přání a i Tobě hodně štěstíčka

  superkarma: 0 08.12.2005, 14:59:17
 4. avatar
  [1] Kelly [*]

  Ty 4 kamarádky-bílé čarodějnice, byly snad "osudem" předurčeny, aby Tě chránily a zabránily třeba právě tomu neštěstí s tím bílým autem, které možná mělo být pro Tebe, mureno, tím tragickým ...
  Přeji hodně

  superkarma: 0 08.12.2005, 14:39:09

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme