Domácnost

Udržujte svůj domov v kondici

 

Často to jsou jenom drobnosti, které přispívají k tomu, že se cítíme doma pohodlně a příjemně. Nebraňte se tomu a za pár korun můžete váš domov ochránit a pečovat o něj díky drobným opravám poškození.

 

Znáte ten pocit ze zatuchlé koupelny?

 

Předcházejte kondenzaci vody z přebytku vlhkosti.

Po vysprchování nebo vykoupání se v koupelně vytvoří přebytek vlhkosti v ovzduší, který vyvolává celou řadu nepříjemných efektů jako je zamlžování zrcadel, odpadávání omítky nebo „zatuchnutí“ ručníků, které pak nepříjemné zapáchají. Jestli tomu chcete předejít, jednoduše použijte NaturSystém.  Můžete s ním regulovat vlhkost tím, že ji budete udržovat mezi  40–60 %, což je optimální úroveň, aby se předešlo skvrnám, plísním, korozím nebo bujení bakterií.

 

Přípravek obsahuje granulát, který přebytečnou vlhkost zachytí, přemění ve vodu a odvede do nádobky.

 

Jeho využití je vhodné pro prostory koupelen, prádelen, kuchyní, chatek, karavanů, garáží, lodí apod.

 

 

Rozčiluje vás to nepříjemné vrzání dveří?

 

Koho by to nerozčilovalo, že.
Vrzání dveří vyvolává ten neustálý a nutkavý pocit, že ty dveře už někdo konečně musí namazat. Nejsou ale lidi, že… S pomocí značky Ceys však můžete být soběstačná a nemusíte o pomoc již žadonit stále dokola. Navíc bude tato oprava hotová během pár vteřin a ještě k tomu velmi efektivně.

Přitom stačí použít super mazivo Ceys a okamžitě je po problému. Tento tekutý olej účinně odstraňuje vrzání, chrání proti korozi, konzervuje, maže. Součástí víčka je praktická trubička, která umožní velice přesnou aplikaci. Po ukončení ji opět zasunete zpět do víčka a již se vám nikdy neztratí.

 

 

Buďte samostatné a ukažte okolí, jak jste šikovné! Zní to možná podivně, ale schopnost zařídit vše sama je nejen praktická! Ušetří nám totiž nervy a čas… J

 

 

Starší díly seriálu ke snadné udržbě domova najdete ZDE

 

 

 

 

 

 

   
11.07.2005 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [14] sharonka [*]

  Já se po tom taky poohlédnu, naše paneláková koupelna se v tomhle vlhkém počasí taky nedá pořádně vyvětrat a vysušit, a to mám dveře otevřené pořád (tedy, když se zrovna nesprchujeme) a pouštíme často větrák.

  superkarma: 0 12.07.2005, 13:25:53
 2. avatar
  [13] Vivian [*]

  Rikina: naši mají RD a koupelnu v přízemí, s dveřmi do zahrady... dům stojí pod svahem, takže jak s kopce stéká voda, jde to všechno do zdí. Nepomohlo ani podřezání a odizolování zdí. Kdybych jim řekla, ať si to vyvětrají, vysmějou se mi Zvlášť třeba dneska, kdy je venku jako v prádelně. Není šance nějakou vlhkost odvětrat . Leda zbourat barák a postavit někde jinde
  Ale možná by jim pomohlo, kdyby vysoušeli zevnitř . Aspoň třeba od té plísně na zdi a od olupující se malby. (A není to jen koupelna, ale všechny ostatní místnosti na té straně ke svahu, tj. např. i kuchyň a WC...)

  A pokud jde např. o moji koupelnu, tak mi připadá účinnější ji vysušit "drahým" granulátem za stopadesát korun, než snažit se ji vyvětrat. Má jen jedny dveře a i když jsou pořád otevřené, vzduch tam prostě nemá jak proudit Leda že bych ho popoháněla fénem Což je zase náročné na čas a spotřebu (1300W)

  superkarma: 0 11.07.2005, 21:35:01
 3. [10] Rikina [*]

  Trinii: měla jsem plíseň, ale v obýváku na zdi. Nepomohlo nic, dokud nezateplili panelák polystyrenem o tloušťce 10 cm. Tady se ovšem mluví o vlhkosti v koupelně, což je přirozenej jev všech koupelen, a podle mě stačí prostě tu koupelnu vyvětrat. Netřeba kupovat drahý granule.

  superkarma: 0 11.07.2005, 16:21:59
 4. avatar
  [9] Trinii [*]

  Rikina: tys asi doma neměla nikdy vlhko a plíseň, že?
  já nemůžu odjet na pár dnů pryč a mít při tom normálně zavřené okna... (takže ochotní sousedi hlídají, protože jsme v přízemí)

  superkarma: 0 11.07.2005, 15:55:14
 5. [8] Rikina [*]

  Ježíšmarjá - a co normálně vyvětrat ? To by nestačilo ? A namazat panty, aby dveře nevrzaly, umím docela dobře obyčejnou vazelínou. To jsou rady, za všechny prachy - doslova

  superkarma: 0 11.07.2005, 15:08:14
 6. avatar
  [7] murena [*]

  Už zase máme být soběstačné minulý týden jsme měly být sami sobě instalatéry a teď zase něco podobného.Na co máme tedy ty naše chlapy

  superkarma: 0 11.07.2005, 14:03:14
 7. avatar
  [6] Trinii [*]

  Vivian: taky jsem to tam našla

  přesně tak, se to nevyplatí přes internet, ale v nějakém velkém obchodě s potřebama pro dům by to mohlo být.

  superkarma: 0 11.07.2005, 13:45:00
 8. avatar
  [5] Vivian [*]

  Trinii: přesně. Taky mě Natur Systém zaujal, ale musela jsem si sama najít, kde se to prodává a kolik to stojí
  Našla jsem ho tady - http://www.eva.cz/s.php?i=DRO05707 , cena je prima , ale zajímalo by mě, jestli se to dá koupit normálně v drogerii, protože kupovat to přes internet se nevyplatí...

  superkarma: 0 11.07.2005, 13:22:40
 9. avatar
  [4] Trinii [*]

  tak přesně tohle -NaturSystém- potřebuju...ale vyhledat si ho budu muset sama (ano budu samostatná ve všem), protože nevidím obchod, značku...nic

  superkarma: 0 11.07.2005, 13:06:40
 10. avatar
  [3] Žábina [*]

  no já vždy nechám po sprchování pootevřenou koupelnu a problém je vyřešen

  superkarma: 0 11.07.2005, 11:04:51

Profil uživatele




Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme