Stárnutí je pozvolný proces, který nemůžeme zastavit. Jeho projevy lze pouze oddálit a zpomalit, a to zdravým životním stylem a správnou výživou. Společnost Pharma Future vyvinula unikátní produkt Longevit, obsahující kombinaci přírodních extraktů, minerálů a vitamínů, který podporuje dlouhověkost a kvalitní stárnutí. Napomáhá totiž při očistě organismu a neutralizaci účinků vnějších vlivů jako UV záření, kouření, alkohol, stres a nezdravá výživa.

Odborné studie naznačují, že dlouhověkost je založena na dvou hlavních faktorech – genetice a volbě životního stylu. Odhaduje se přitom, že přibližně 20–30 % života jednotlivce souvisí s genetikou, zbytek závisí na individuálním chování a faktorech životního prostředí,“ vysvětluje Pavel Sedláček ze společnosti Pharma Future.

Výsledek obrázku pro longevit

Výsledek obrázku pro longevitIdeálním doplňkem stravy je nejen ve vyšším věku přípravek Longevit, který obsahuje komplex aktivních látek, konkrétně vitaminy B1, B2, B3, B5, B6, B12, C, D3 a E, dále pak minerály hořčík, selen, zinek, jód a železo a přírodní složky jako ženšen, ginkgo bilobu, silymarin, graviolu, rozmarýn či reishi. Díky tomuto složení podporuje dlouhověkost a kvalitní stárnutí. Dalším benefitem Longevitu je skutečnost, že očišťuje a chrání organismus. Neutralizuje nepříznivé účinky vnějších vlivů jako UV záření či smog, regeneruje při poškození alkoholem a toxiny způsobenými kouřením a léky. Dále očišťuje cévy, chrání organismus před oxidačním stresem a má detoxikační a antioxidační účinky.

Longevit

Lepší kondice i ochrana

„Lidský organismus představuje ucelený systém, který je schopný regenerovat sám sebe. I přes zdravý životní styl je ale prakticky nemožné ohlídat přísun všech potřebných minerálů, vitamínů a antioxidantů v denním doporučeném množství. Zde přichází na řadu doplňky stravy, které bohužel stále řada lidí podceňuje. Nesčetné odborné studie ale dokazují, že výživové doplňky nás chrání před nemocemi a napomáhají k dlouhému a zdravému životu,“ doplňuje Pavel SedláčekLongevit

Díky Longevitu ale nemusíte užívat desítky výživových doplňků stravy zvlášť. Longevit svým unikátním komplexním složením totiž dokáže všechny tyto doplňky nahradit dvěma kapslemi. Výčet pozitivních vlastností tím ovšem nekončí. Přípravek napomáhá zlepšit fyzickou a psychickou kondici a zvýšit odolnost vůči nemocem. Pomáhá organismu při syndromu vyhoření, vyčerpání či stresu a napomáhá zvýšit kvalitu života a zdravý životní styl vytvořením fyzických a duševních předpokladů pro aktivní způsob života.

Longevit

www.pharma-future.com/longevit 

www.longevit.cz

Reklama