.

Udělejte svým holčičkám pod stromečkem radost krásnou panenkou!

Dárky

Udělejte svým holčičkám pod stromečkem radost krásnou panenkou!

Přinášíme Vám několik tipů na ty nejkrásnější panenky pro malé i velké holčičky.

CHOU CHOU Pusinka

Panenka vhodná pro nejmenší holčičky, která toho ale tolik umí! Dotkne-li se rtíky tváře holčičky, dá jí sladkou pusinku! Přejíždíte-li jí dlaní po pusince, bude legračně „brblat“ a dotknete-li se jí na ručičce, tak buď kýchne, škytne, odfrkne si, anebo si bude spokojeně žvatlat! Velikost panenky je 36 cm. Vhodné pro děti od 1 roku.

Doporučená prodejní cena: 799 Kč.

panenka

CHOU CHOU s chůvičkou

Všechny malé maminky určitě potěší nová CHOU CHOU s elektronickou chůvičkou! Chůvička malé mamince pomůže s péčí o její miminko. Na displeji ukáže, co je třeba udělat, aby bylo miminko spokojené – má hlad a chce svoji lahvičku, žádá si svůj dudlík, je ospalá a maminka ji musí uspat, nebo si CHOU CHOU chce se svou maminkou hrát. CHOU CHOU vydává zvuky jako opravdové miminko. Velikost panenky je 48 cm. Vhodné pro děti od 2 let. 

Doporučená prodejní cena: 1499 Kč.

panenka

Baby Annabell®

Baby Annabell® se chová jako skutečné miminko! Žvatlá dětskou řečí, pije z lahvičky a přitom spokojeně otvírá a zavírá očka a hýbe pusinkou. Pokud se dostatečně napije, odříhne si. Ráda se směje, někdy ale také pláče a je třeba ji utišit lahvičkou nebo dudlíkem. Když je unavená, uspíte ji něžným pohlazením po čele. Velikost panenky je 46 cm. Vhodné pro děti od 2 let.

Doporučená prodejní cena: 1599 Kč.

panenka

Veselé panenky Lalaloopsy

Lalaloopsy jsou panenky původně ušité ze starých hadříků, které zázračně ožily s posledním dokončeným stehem. Osobnost každé panenky je dána látkou použitou na její výrobu. Každá má svého malého mazlíčka. Panenky Lalaloopsy žijí v bláznivém světě plném překvapení a je na holčičkách, aby kouzlo panenek Lalaloopsy udržely při životě a přenesly se do jejich neobyčejného světa! Velikost panenky je 30 cm. Vhodné pro děti od 4 let.

Doporučená maloobchodní cena: 599 Kč.

panenky

Moxie Girlz Magické vlasy s barevnými sponkami

Miluje vaše holčička česání a hru s vlasy? S panenkou Moxie Girlz Magické vlasy se z ní během chvilky stane skvělá kadeřnice. Panenky mají ve vlasech speciální ohebné barevné pramínky, které holčičkám pomohou při tvorbě různých originálních účesů. Aby byl účes dokonalý, mohou ho ještě rozzářit střapatými sponkami na suchý zip a barevným třpytkovým gelem. Součástí balení je i kartáč a kulma na vlasy. Velikost panenky je 26 cm. Vhodné pro děti od 5ti let.

Doporučená maloobchodní cena: 799 Kč.

panenky

Moxie Girlz Jezdkyně s chodícím koněm

Pro všechny holčičky, které milují koně a jezdectví. V hrací sadě najdou koníka, který sám chodí a řehtá a krásnou panenku v módním jezdeckém oblečku. Velikost panenky je 26 cm. Vhodné pro děti od 3 let.

Doporučená maloobchodní cena: 1099 Kč.

panenky

Čarodějky Bratzillaz, které milují módu

Bratzacadabra! Seznamte se s čarodějkami Bratzillaz! Mají pohyblivé klouby a skleněné oči a nosí ty nejoriginálnější čarodějnické modely. Bratzillaz jsou sestřenice panenek Bratz. V den svých 16. narozenin přišly na to, že mají čarodějnické schopnosti! Meygana dokáže splnit tajné sny, Jade umí zahojit zlomená srdce, Yasmina předpovídá budoucnost, Cloetta ví, jak proměňovat a Sashabella rozumí řeči zvířat. Velikost panenky je 28 cm. Pro děti od 6 let.

Doporučená maloobchodní cena: 699 Kč.

panenky

Bratz Popová hvězda

Bratz Popové hvězdy jsou panenky, které holčičky uvedou do světa jejich oblíbených popových hvězd. Každá panenka zpívá svoji písničku (délka 1 min). Součástí je podstavec s mikrofonem pro panenku. Aby panenka mohla měnit svůj hvězdný styl, jsou v balení 2 barevné paruky a velké sluneční brýle. Panenky mají ruce ohebné v ramenou, loktech a zápěstí. Velikost panenky je 25 cm. Vhodné pro děti od 6ti let.

Doporučená maloobchodní cena: 569 Kč.

panenkypanenky

Více inspirace najdete na stránkách www.zapf-creation.cz nebo www.facebook.com/zapfcreation

   
30.11.2012 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme