Bulvár

Udělejte si ze života umělecké dílo.


To máte stejné jako s manželstvím nebo s prací, vlastně se vším. Když do toho vložíte námahu, vrátí se vám, když to necháte jen tak plynout, můžete to rovnou zabalit.
Záleží na tom, co chcete ze svého života udělat. Pokud roky doma strávíte popíjením kafe u telenovel, asi vám k ničemu nebudou. A vaší rodině nejspíš také ne.
Máte však i jinou možnost. Udělat z těch let malé umělecké dílko.
Jen si představte: Maminka v květovaných šatech, kočka odpočívající na poličce mezi hračkami. Výlety na borůvky nebo houby, slety kamarádek s dětmi zakončené společnými pikniky, letní odpolední koncerty. A když připojíte vůni čerstvě upečených domácích housek prapodivných tvarů vypracovaných neohrabanýma dětskýma ručkama, vytvoříte nesmírně pestré a tvůrčí klima, plné krásných vzpomínek, které vám nikdo nevezme.
Ovšem musíte to dělat s chutí a promyšleně.
Vaše čtenářka Alena
Milá Aleno,
úplně to vaše umělecké dílo vidím. A jestli jste bez přikrášlení jeho autorkou, tak klobouk dolů.
Já jsem se o něco takového také snažila a musím říct, že to dá opravdu fušku.
   
07.03.2007 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. [2] dkd [*]

  mi nevadí ani ty květované šaty : -))))) Hezky napsané ... jak článek tak reakce č. 1 : -))

  superkarma: 0 07.03.2007, 12:35:15
 2. [1] gentiana [*]

  Aúúúúúúú! Tedy, proč ne, ale květované šaty mě přiměly představovat si něco podstatně otřesnějšího, než co popisuje autorka, protože pod pojmem maminčiných květovaných šatů si ředstavím propínací model ze špatného zíásilkového katalogu a pak to pokračuje v tomto duchu, kde knihy okolo kočky nejsou Dante a Petrarca, ale Rosamunda Pilcherová a Jak levně uvařit, pikniky maminek se mění ve slet slípek.... A to kuli květovaným šatům.
  Takže jinak: Kočka se povaluje mezi Petrarcou a Dantem (poznámka: kritické vydáni v originále). Maminka si nosí, co chce, ale nedegraduje se na maminu nějakými šerednostmi. Šerednosti jsou přípustné leda tak na vybírání žumpy a pak se zahodí. Slety kmarádek nechť se odehrávají v duchu salonu, ne slepičárny. Pak by to teprve ušlo:D

  superkarma: 0 07.03.2007, 12:06:37

Profil uživatele




Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme