Letošní vánoční dárky vám začínají přidělávat vrásky? Žádné obavy, s tipy od společnosti Lenovo nešlápnete vedle. Máme pro vás inspiraci, díky které potěšíte nejen své nejbližší, ale třeba i sami sebe.

Lenovo

Lenovo A319

Máte v rodině hudebního fanouška? Váš mladší sourozenec nedá bez sluchátek ani ránu? Nechte ho užívat si hudbu kdekoliv a kdykoliv.  Představujeme smartphone Lenovo A319, nejlepší ve své třídě plně vybavených hudebních telefonů. Tento ultratenký telefon s úžasně sytým 4palcovým displejem je sen všech mladých milovníků a milovnic hudby, kteří mají rádi své oblíbené songy u sebe, streamují hudbu, vytvářejí vlastní playlisty a sdílí je s přáteli. Navíc paměť telefonu je rozšiřitelná až na 32GB i pro největší hudební knihovny. Zkrátka, jde o skvělé řešení pro ty, kteří potřebují smartphone do školní lavice, ale zároveň nechtějí obětovat svou hudbu. S vylepšením Dolby Digital Plus a přiloženými sluchátky je Lenovo A319 je splněný hudební sen všech teenegerů. K dispozici je v černé a červené barvě.

Lenovo

Lenovo S860

Potřebujete spíš zabodovat u své drahé polovičky? Pro všechny pohodové chlápky je tu všestranný Lenovo S860 v mužně  designovém kabátku a extra dlouhou výdrží baterie. Tento stříbrný smartphone s prémiovým vzhledem broušeného hliníku, impozantní výdrží baterie a všemi funkcemi je ultra cool způsob, jak mu umožnit zůstat v kontaktu s partičkou přátel a zároveň si užívat hudbu a videa na maximum. Prohlížení webu a uchovávání jedinečných zážitků je pro tento chytrý telefon samozřejmostí. Váš přítel rozhodně ocení, že bude vždy v centru dění.

Lenovo

Lenovo S850

A nyní tip, jak zaručeně potěšit nejlepší kamarádku.  I tu největší fashion victim překvapíte s Lenovo S850 - smartphonem, který dostatečně vyjádří její styl. Je jako ona. Štíhlý a úžasně trendy, zkrátka ideální pro všechny ženy, kterým záleží na módě, eleganci a kontaktu s okolím. Plně uspokojí její touhu být celé hodiny on-line na sociálních sítích a chatovat s kamarádkami. Sdílené fotografie a videa si pak můžete společně u kávičky vychutnat na špičkovém 5“ HD displeji. Blýskněte se dárkem, který je skvělou tečkou i k tomu nejstylovějšímu outfitu.

Lenovo

Lenovo Vibe X2

To nejlepší si samozřejmě zasloužíte vy. Odměňte se za celoroční shon a nadělte si něco opravdu extra.  Seznamte se s Lenovo Vibe X2, designovým zázrakem podzimu. Vysoce výkonný smartphone, unikátně vytvořený ze tří vrstev, se přizpůsobí i sebehektičtějšímu životnímu stylu a ďábelský osmijádrový výkon procesoru True8Core vás udrží ve 4G tempu. Opravdovou lahůdkou jsou ale revoluční duální fotoaparáty se zjednodušeným rozhraním, zkrášlováním selfie a gesty pro automatické pořizování snímků. Pokud se vaše drahá polovička neubrání závisti nad vaším novým klenotem, pořiďte mu také Vibe X2 třeba v černobílé barvě.

Reklama