Máte doma spoustu snímků, které chcete mít po ruce, dívat se na ně, když máte náladu, chcete si připomenout jedinečnost zážitku, když jste snímky pořizovali? Zažili jste něco neopakovatelného, na co rádi vzpomínáte?

Piklio

Máte doma děti a chcete věnovat svým blízkým kalendář, který budete mít po celý rok stále na očích? Pak máme pro vás krásný tip!

Pak si vytvořte svou vlastní kalendář! Nejen pro sebe ale i pro své blízké, je to dárek od srdce!

Existuje dnes spousta možností a nabídek, kde si kalendáře můžete vytvořit. Nejsnazší způsob je ale na www.piklio.cz! Nebojte se, tady nemusíte stahovat žádné programy, mořit se s instalací, čekat, až se vše spustí.

Na www.piklio.cz je vše již připraveno pro tvorbu fotoknížek, přání, kalendářů, plakátů či dokonce obrazů. Vše je on-line! Stačí tedy jen vybrat snímky, které chcete použít. Snímky jednoduše nahrajete, a už můžete tvořit. Je to opravdu velmi jednoduché!

Jak vytvořit na www.piklio.cz kalendář?

Nemusíte stahovat žádný program, přímo na stránkách si nejprve zvolíte velikost kalendáře, počet stránek a orientaci na výšku či na šířku.

V dalším kroku vyberete styl a design kalendáře. Vybírat můžete z celé palety návrhů s letními, svatebními nebo adrenalinovými motivy. Pro obsah kalendáře najdete i ten pravý grafický vzhled. Pokud tvoříte kalendář s dětskými fotografiemi, vyberte si design s dětskými postavičkami. Také se hodí vodní bubliny, přírodní vzhled, námořnická modř, elegantní ruční papír nebo motivy s večerníčky Bob a Bobek, Maxipes Fík a další.

Vyberete fotografie, a ty pak nahrajete do svého „projektu“. Nejprve se vám načte náhled vybraných snímků, zde si označte a smažte ty, které v knize nechcete. Je to lepší si udělat svůj vlastní předvýběr. Pak potvrdíte nahrání fotek do „projektu“. Snímky se vám rovnou načtou i do zvoleného kalendáře. Stránkami pak můžete listovat a přesouvat snímku podle toho, jak se vám líbí vedle sebe.

Mnoho lidí volí i automatické nahrání, ale samozřejmě můžete volit, snímky upravovat, přesouvat, měnit počet snímků na stránce… prostě pak jen zapojte fantazii a vytvořte si kalendář podle sebe. Na jednu stránku měsíce se vám vejde více fotek, tak kombinujte!

Opět – je to velmi jednoduché, program, ve kterém pracujete, je velmi snadný, vše rychle pochopíte. Pokud si s něčím nevíte rady, je tady nápověda, kde získáte odpověď na váš problém. Nemusíte nic průběžně ukládat, vše se automaticky ukládá samo. I kdyby se vám nečekaně odpojil počítač, najdete vše v záložce Moje projekty – rozpracovaný projekt.

Když jste se svým dílem spokojeni, můžete přejít k objednání.

Kalendář pak bude vaším celoročním průvodcem. Je to ale také osvědčený dárek pro vaše blízké! Pokud váháte s dárkem pro babičku, tetu, maminku, je to věc, kterou potěšíte každého!

Kalendář jsem vyzkoušela a opravdu můžu jen doporučit! Program je velmi snadný, stačí se na stránkách www.piklio.cz zaregistrovat, vybrat si kalendář, jaký chcete, nahrát snímky a vytvořit si vše podle svého. Kalendáře jsem již tvořila minulý rok a radost pod stromečkem byla veliká!

Reklama