Dopřejte si doma relax. Podzimní večery vybízejí k tomu, abyste si zapálili svíčku s vůní, ponořili se do koupele s bylinkami, přečetli si dobrou knížku. Dopřejte péči své pokožce, která také potřebuje odpočinek. Nechte se hýčkat přírodními esencemi, které vám přinesou skvělý zážitek. Každá z nás potřebuje mít čas ne sebe. Zažeňte podzimní chmury ze zatažené oblohy relaxací a pohodou.

Přinášíme vám naše tipy:

HerbalVyzkoušejte bylinnou koupel od HERBASPA. Společnost nabízí několik druhů koupelí obsahující výtažky z léčivých bylin. Vaší koupelnu tak snadno a rychle proměníte v domácí wellness. Odborníci společnosti HERBADENT v laboratořích upravili osvědčené lázeňské receptury, které po dlouhá desetiletí spolehlivě fungovaly v českých lázních jako registrovaný lék při svalových a pohybových onemocněních. Dnes si je můžete užívat také v klidu vlastního domova, ve vaně i perličkové koupeli, jako koupele HERBASPA. Koupele v pěnivých i nepěnivých variantách uleví po fyzické či psychické zátěži, dostaví se osvobozující pocit uvolnění a svěžesti, sníží se bolest kloubů a svalové napětí. Bylinné koupele HERBASPA harmonizují organismus a pečují a hydratují pokožku celého těla.

Bylinné koupele HERBASPA si můžete vychutnat v pěti různých variacích: levandule, kosodřevina pěnivá a nepěnivá, lemongrass a máta.

Redakční tip: Tuto krásnou koupel vyzkoušela naše spřátelená blogerka Jana, přečtěte si její recenzi

http://www.janesmoments.com/

Jak fungují tyto přírodní složky?

Toužíte-li po harmonii a relaxaci, zvolte levandulovou nebo kosodřevinovou koupel. Levandule odbourává bolesti hlavy, nespavost a zklidňuje organismus. Chcete-li naopak osvěžit a povzbudit, prospěje vám máta a lemongrass. Máta pročišťuje tělo, osvěžuje a uvolňuje svalstvo i mysl. Stejně funguje i koupel  lemongrass, která navíc napomáhá koncentraci. Pěnivá kosodřevinová koupel pak organismus zahřeje nejen v chladných měsících. Kosodřevina obecně uvolňuje horní cesty dýchací a je vítanou koupelí i při revmatismu.

HerbalVíce na www.herbadent.cz.

Do koupele můžete naházet i mletý zázvor, který má blahodárné účinky na tělo. Jakmile vylezete z vany, vmasírujte novinkovou Medvědí mast, která díky svým unikátním bylinným extraktům povzbuzuje prokrvení, čímž navozuje pocit tepelného komfortu.

Více na www.virde.cz.

Pokud chcete zažít romantiku a vůni, v koupelně vám nesmí chybět zapálená vonná svíčka. Co takhle vyzkoušet řadu svíček ze sójového vosku Heart & Home od Albi? Krásně provoníte domov a skvěle se relaxujete. Svíčka krásně voní, i když jí necháte stát bez zapálení u vás doma. Krásná vůně vás tak může přivítat ihned, když přijdete z práce.

Herbal

Více na www.albi.cz.

HerbalPokud se cítíte unaveně a necítíte se dobře, zrelaxujte i vaši pleť a připravte si pro ni překvapení v podobě masky na obličej. Po hydratující gelové masce s aloe vera Love Nature bude vaše pleť zářivější a hladší. Za deset minut tak pocítíte vy i vaše pleť zázraky.

Více na www.oriflame.com.

Pokud se chcete na chvíli ocitnout v úplně v jiné destinaci, skvělou volbou je Provence. Z této destinace pocházejí luxusní přírodní Herbalmýdla s vůní levandule. Tuhé mýdlo Jeanne en Provence Lavande obsahuje esenciální oleje levandule, které vám přinesou pocity měkkosti a pohody.

Více na www.1kosmetika.cz.

Reklama