Reklama

Vánoce se kvapem blíží a Vy stále nevíte, čím potěšit Vaše přátele, kolegy, obchodní partnery nebo dospělé členy rodiny? Říká se, že nejlepší dárek je takový, který se dá vypít nebo sníst. Z následujících tipů si vybere každý. Najdete v nich pozornost pro domácí barmany, originální osobnosti i pro muže a ženy se vztahem k tradici.

pitíHAVANA MOJITO KIT – Ideální pomocník k výrobě oblíbeného domácího Mojita na profi úrovni. Balení ukrývá pravý kubánský rum Havana Club Añejo 3 Años, drtítko a kleště na správné vymačkání limety. Použití nástrojů zabrání nežádoucí hořkosti Vašeho oblíbeného Mojita!

pitíBEEFEATER GIN – potěšte své přátelé pravým Londýnským ginem v novém dárkovém balení. Tradiční receptura spočívající ve výběru stoprocentně přírodních ingrediencí zaručuje skutečnou kvalitu. Tento prémiový gin provoní Vaši sklenku směsí bylin, koření a kůrou citrusů. V originálním dárkovém balení se symboly současného Londýna.

Doporučená MOC – 379 Kč

pitíJAMESON GOLD RESERVE – Uspokojí i ty nejnáročnější. Spojují se v ní desetileté a třináctileté whiskey. Přičichnete-li ke sklence s touto whisky, ucítíte vůni dřeva, ječného sladu a obilí, se stopami sladkého sherry a mentolu. Následně Vás překvapí medově sladká, vzápětí pak kořeněná chuť s ozvěnou lesních plodů a hrušek.

Doporučená maloobchodní cena – 1 239 Kč

pitíDárkové balení Jameson Irish Whiskey se sklenkami– Tato sada má styl. S originálními whiskovkami zapůsobíte na své hosty. Jejich tvar vám umožní vychutnat si Jamesona tak, jak to má být. Decentní logo na sklenici navíc nenechá Vaše přátele na pochybách, že jim servírujete skutečnou kvalitu.

Doporučená maloobchodní cena – 499 Kč