Výrobci se každoročně předhání v originalitě nového pojetí adventního kalendáře. Na ten nejoriginálnější však přišel mladý podnikatel z Brna. Osobně vytvořený virtuální adventní kalendář odhalující každý den jednu společnou fotografii s popiskem, se těší velké oblibě.

„Myslím, že cokoliv, co jste sami vytvořili jako jedinečnou věc, je ten nejkrásnější dar, který můžete svým blízkým věnovat. Darovali jste jim totiž to nejcennější, co máte - svůj čas při jeho tvorbě. Vánoce se navenek prezentují jako doba radosti, kdy je celá rodina pohromadě. Každý však víme, že realita je často jiná - plná stresu a shonu. Rád bych, aby se lidé alespoň v adventním čase na chvilku zastavili a pousmáli se každý den nad společnou vzpomínkou, kdy trávili čas s někým, koho mají rádi. Aby si připomněli, co má skutečnou hodnotu,” vysvětluje mladý podnikatel Milan Seitler.  

Na stránkách vzpominkomat.com lze takový kalendář velmi snadno vytvořit. Stačí pouze nahrát vybrané fotografie a s pomocí textů vytvořit osobní příběh. Každý takto vytvořený kalendář má svůj unikátní kód, který se zasílá jako dárek. Pokud si šťastní obdarovaní stáhnou aplikaci do mobilu, každé ráno na ně vyskočí překvapení - příjemná vzpomínka, společný vtip, zážitek. Je to originální zpestření adventní doby, které sbližuje. Takto vytvořený vánoční příběh si lze prohlížet i přímo na webu. A co je jednou z největších výhod virtuálního kalendáře? Jeho jednotlivá okénka nelze zobrazit předem, a tak se obdarovaní nemohou ošidit o překvapení, ani kdyby chtěli.

sd

sd

Moc hezký nápad, nemyslíte?

 

Reklama