Čtenářka řinka většinou manžela vyprovokuje, aby jí pomohl, když chce něco dělat. Jednou se jí to ale nepovedlo... A jak to dopadlo, si přečtěte v další novince.

Jste dobrá, milá řinko, do toho bych se nepustila. :-) Moc děkuju za příspěvek a přeju hezký den.


Vysloveně kutila doma nemám. Pokud je potřeba něco spravit, tak se snaží to ano, že by ale tyto práce vyhledával tak to nemusí. Děláme většinou všechno spolu. Malujeme (to udělám klidně i sama) tapetujeme, natíráme, zahrádku upravujeme také společně. Elektřinu do altánu i do domu manžel udělal sám (no proč ne, je to jeho profese) tudíž to nepovažuju za kutilství.

To podstatné co jsem chtěla napsat je, že jsme se jednou dohadovali, že je potřeba nahodit kůlnu. Manžel se k tomu neměl a já jak něco není hned tak to jdu udělat sama. Pak záleží na tom, jestli se na mou snahu může manžel dívat nebo ne. Většinou ho tím vyprovokuju a dobrovolně se přidá.

Zkoušela jsem již dříve nahazovat zeď, ale nějak se nedaří, nemohu dostat do ruky ten grif, zednická lžíce nechce být můj kamarád.

Všechno jsem si připravila maltu namíchala, stále ale žádná odezva. Zednickou lžící to nešlo a nešlo. Víc malty bylo na zemi než na zdi. Manžel mě poťouchle sledoval, no a to bylo něco pro mě.

Já se tak rozčílila, že jsem natáhla gumové rukavice a věřte nebo ne, celou kůlnu jsem naházela v těch rukavicích.

Manželova reakce. „No vidíš jak jsi šikovná.“ Dneska se tomu už směju a manžel to rád přidává k dobru mezi přáteli.

řinka

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne zní: Máte doma kutila?

  • Jaký je váš partner?
  • Je šikovný, spraví všechno, nebo naopak neumí ani vyměnit žárovku?
  • Donutila vás manželova nešikovnost dělat doma všelicos? A co umíte?
  • Jak to u vás doma funguje, když se něco rozbije?
  • Máte nějakou zajímavou příhodu spojenou s kutilstvím?

Pište, těším se na vaše příspěvky. A taky na fotky, jak partner něco kutí, můžete třeba tajně vyfotit jeho dílnu. :-) Jedna z vás dostane dárek: osušku, žabky a házecí míč od firmy Wüstenrot. Na vaše povídání čekám do dnešních 14.30 hodin, adresa je redakce@zena-in.cz, heslo KUTIL.

obrz

Reklama