Bulvár

Udělám si pěkný večer s Galileem

Děkujeme čtenářce s nickem majelis, že se s námi podělila o své muzikálové hvězdy. U ní jednoznačně vítězí muzikály Janka Ledeckého. Z jednoho z nich nám poslala i videoukázku.

Do mého srdíčka se vryly hned muzikály dva. Oba dva mají stejného autora - Janka Ledeckého a oba dva byly na programu divadla Kalich.

Muzikál Hamlet jsem zhlédla před deseti lety a byla jsem nadšená, takže jsem si nemohla nechat ujít ten další - Galileo. Oba dva mám i na DVD nosičích (s věnováním samotného autora) a proto měly oba dva v mém obýváku již stovky repríz. S radostí vítám, když se manžel „zdrží“ a já si udělám pěkný večer s Galileem.

Není mi zatěžko si ho pustit i třikrát za sebou - to je na programu odpolední, večerní a noční představení. Také titulní písnička Nikdy to nevzdám mě mnohokrát povzbudila při mém boji s rakovinou.

 

Ted se chystá nový muzikál Vánoční zázrak aneb sliby se maj plnit o Vánocích, téhož autora a který si samozřejmě nenechám ujít.

Majelis

Někdo má rád muzikály Michala Davida, jiný Karla Svobody, další třeba Janka Ledeckého. Každý má svůj nezaměnitelný rukopis.

Muzikály kterého českého autora se líbí vám, milé ženy-in? Napíšete nám také něco o svém muzikálovém favoritovi? Myslíte si, že se české muzikály vyrovnají těm světovým, nebo ne? Napište nám svůj názor.

Na vaše příspěvky se těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

   
06.06.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

  1. [1] pinokio [*]

    Taky jsem viděla/bohužel jen na DVD a píseň Nikdy to nevzdám je opravdu úžasná.

    superkarma: 0 06.06.2011, 12:38:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme