Manžel čtenářky s nickem Kytinkak je skutečně moc šikovný. Jakmile si Kytinkak na něco vzpomene, hned je to udělané. Kolikrát ani nemusí to přání vyslovit, jak s falešným oknem...

Zlaté české ručičky má manžel čtenářky s nickem Kytinkak...


Přeji krásný den všem žen-inkám i tobě Jakube.

Já snad nikdy moc přemlouvat manžela k ničemu nemusela. Tím, že není stále doma, tak mi to asi tímto vynahrazuje. Já si pořád něco vymýšlím, a on stále něco předělává, montuje, staví, bourá, maluje:))))

Můj manžel je opravdu šikula. Je pravda, že někdy brblá, ale vždy mi udělá co si vymyslím. Třeba nám vadily dveře v pokojíčku kvůli válendám. Kdo to doma dělal mi dá za pravdu už nikdy více. Člověk vidí jen to posunutí, ale ve zdi díra jak výkladní skříň. Ještě jsem chtěla posunout dveře v obýváku, to jsem rezolutně zamítla. Místo posunutí dveří jsme uřezaly zadní části od skříně, z toho bylo pár pilin a ty jsem zametla. Jednou jsem si vymyslela sytě oranžovou zeď v obýváku, když to maloval, povídal: Upozorňuji tě, že to už na bílou nepřetřeme. A dnes to tak vybledlo, že i jemu se to moc líbí. Dokonce jsme byli spolu jednou v jedné restauraci a mi se tam moc líbilo falešné okno. Tak manžel hned to nééé. Ale musím Vám říci, hned první narozeniny jsem ho měla.

okno falesne

Takže on mi opravdu udělá, co si vymyslím. Uzná, že to zase není tak špatné, jak se mu to na první pohled jeví.

Kytinkak

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

sou

Téma dne 22. října 2012: Co musíte udělat, aby něco udělal on

  • Jaké máte donucovací prostředky, které používáte na svého partnera, když chcete, aby něco udělal v domácnosti nebo pro domácnost?
  • Je si jich partner vědom?
  • Máte v tomto ohledu nějakou zajímavou historku či zkušenost?

Své příspěvky mi posílejte nejpozději 22. 10. 2012 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Pokud chcete mít šanci na uveřejnění a tím i případné získání pěkného dárku, ať je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu, lépe delší. Dárkem je tentokrát léčivá kosmetika AVON planet spa obsahující blahodárné prostředky z turecký lázní Hammam, a to konkrétně pleťová maska a koupelový olej.

avon

Reklama