Rodina

Učitel úspěšných Robert Kiyosaki bude mít v Praze přednášku

Peníze jsou jenom myšlenka. Pokud chcete mít víc peněz, změňte způsob svého uvažování," radí Robert Kiyosaki, investor, obchodník, spisovatel motivačních knih a učitel úspěšných. Pro všechny příznivce Kiyosakiho konceptu a také pro ty, kteří chtějí přestat pracovat pro peníze a naopak nechat peníze, aby pracovaly pro ně, máme dobrou zprávu. V neděli 19. června 2011 se v pražském Kongresovém centru uskuteční veřejný seminář Roberta Kiyosakiho.

robert

Rich Dad seminář s Robertem Kiyosakim," jak zní úplný název akce, začne ve Společenském sále Kongresového centra v 10 hodin a od 8 hodin bude probíhat registrace. Vstupenky na akci jsou v předprodeji v síti Ticketstream za startovní cenu 8000 Kč a vzhledem k omezené kapacitě přednáškového sálu se očekává velký zájem již od začátku předprodeje. Držitelé karty ISIC, IYTC, ITIC a ALIVE si vstupenky mohou zakoupit s 10% slevou. Předpokládaný konec akce je kolem 16. hodiny odpolední a v ceně je i občerstvení v podobě coffee break. Přednáška i následná diskuze budou simultánně tlumočeny do češtiny.

Robert Kiyosaki, Američan s japonskými předky, se narodil se 8. dubna 1947 na Havaji, kde také vyrůstal. Pochází z učitelské rodiny a jeho otec se vypracoval až na pozici vedoucího odboru školství pro stát Havaj. Přes to, že byl Kiyosakiho otec ctižádostivý a pracovitý, v nejslavnější Kiyosakiho knize „Bohatý táta, chudý táta" je právě on příkladem táty, který svému synovi nedovedl předat dostatečné finanční know-how. Jeho přístup, příznačný pro většinu populace, tedy "vystuduj, aby sis našel dobré a jisté zaměstnání," je ale podle Kiyosakiho zastaralý a v moderním a rychle se měnícím světě zcela nedostatečný.

Naštěstí měl Kiyosaki i svého bohatého tátu (ve skutečnosti otce svého dětského kamaráda Mika), který se ujal jeho finančního vzdělávání. Jeho filosofií byl aktivní přístup, reprezentovaný vytvářením nebo hledáním vhodných obchodních příležitostí a jejich následným využitím. Jedině tak je totiž možné vymanit se ze závislosti na penězích a výplatě a dostat se na finanční vrchol. Právě protikladné přístupy bohatého a chudého táty se mu staly inspirací pro knihu Bohatý táta, chudý táta.

 • V nejbližších dnech budou spuštěny stránky k semináři www.robertkiyosaki.cz
 • Další informace o Robertu Kiyosakim jsou k dispozici na webu www.Richdad.com v angličtině.
   
15.03.2011 - Finance a práce - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. [5] opportunity [*]

  Vstupenka za 8.000Kč - ten pán opravdu ví, jak vydělávat Sml30Sml52Sml54 Četla jsem několik jeho knih, a jsou sice poutavě napsané, ale jinak obecné záležistosti.

  superkarma: 0 29.03.2011, 12:26:41
 2. avatar
  [4] fructia [*]

  SStream — #2 Jako Amway - taky vydělává nejvíce na seminářích, že tam naženou blbý lidi, který vidí vidinu peněz Sml22

  superkarma: 0 16.03.2011, 06:13:49
 3. avatar
  [3] fructia [*]

  Jasně, když změníme způsob svého uvažování, tak se nám peníze rozmnoží.... Když já na tyhle hesla od ÚSPĚŠNÝCH lidí tak nejsem Sml80

  superkarma: 0 16.03.2011, 06:13:11
 4. avatar
  [2] SStream [*]

  jeho knihy mám a jsou opravdu velmi zajímavé. Pravda, 8000 za přednášku nedám Sml24 Skutečností zůstává, že ačkoliv je pan Kyiosaki určitě velmi schopným obchodníkem ať už se jedná o nemovitosti či cokoliv jiného, nejvíce vydělal právě na tom, že o svém úspěchu začal psát knihy a poskytovat právě semináře Sml57

  1. na komentář reaguje Fructia — #4
  superkarma: 0 15.03.2011, 10:23:08
 5. avatar
  [1] *modrá [*]

  to známe už dávno že když se chce všecko jde, na to nemusíme na přednášky Sml24

  superkarma: 0 15.03.2011, 09:51:37

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme