Vztahy

Učit jazyky se může vymstít

 

Je mi 27 let a vzhledem ke svým zahraničním pobytům i studijnímu zaměření se už pár let věnuji výuce jazyků, v poslední době jsem vystřídal i několik jazykových škol. Jsem normální chlap, proto jsem za posledních několik let vystřídal i několik přítelkyň. To, co se mi ale stalo teď, jsem v životě nezažil a doufám, že ani nezažiju. Pořád ještě vlastně nevím, na čem jsem, a řešení toho všeho si pořád ještě nedokážu představit.

 

Začalo to společně se semestrem, kdy jsem dostal v jazykovce novou skupinu studentů. Jednalo se klasicky o lidi mezi dvaceti a třiceti lety. Po překonání prvotních rozpaků si brzy zvykli na pracovní tempo, práce odsýpala jedna radost, všechno bylo příjemně uvolněné a v hodinách se smálo a usmívalo. Vědět, jak to všechno dopadne, rozhodně bych se tenkrát usmíval o poznání méně.

 

Studentky jsou krutým lákadlem mravenečník

 

Šlo o jednu ze slečen. Jitka se na mě usmívala ještě o něco víc než všichni ostatní, posílala ke mně pohledy, kterých by si musel nevšimnout snad jedině mechem obrostlý troll. K tomu její rozpačitost v přímé konfrontaci se mnou… Nedalo se nic dělat, pozval jsem Jitku asi po měsíci výuky na rande, což, jak se dalo podle jejího chování vypozorovat, přijala poměrně s nadšením.

 

První večer jsem se dozvěděl všechno o tom, jak je už docela dlouho sama, že bydlí se spolubydlícím a se svým psem. Pes pro ni byl vůbec středobodem vesmíru, básnila o něm dlouhé minuty, mezi řečí z ní vypadlo, že spolubydlícímu pere a vaří, že je to dobrý kamarád, který jí pomáhá, když je potřeba. To jsem tenkrát pustil druhým uchem ven, koukal jsem do těch jejích modrých očí a uvažoval, jestli by zrovna tohle mohlo fungovat.

 

Nějakou dobu jsem měl problém s jejím roztomilým žvatláním, ale už na druhém rande jsem jí řekl, že mi nějak nesedí. To byl bod zlomu, říkal jsem si, že jsem to možná trochu přehnal. Jak se ukázalo, bylo to pro dobro věci, najednou se z ní vyklubala příjemná a inteligentní slečna, se kterou byla radost si povídat, začal jsem si být věcí poměrně jistý.

 

Kdo je moje Jitka?

 

Jitce je 22, pracuje jako sekretářka u jedné developerské firmy a už ji nebaví být sama. Na pomaturitní studia neměla ani moc času, ani moc peněz, takže se nepokusila o vysokou a dala se na vydělávání si na chleba. Zkrátka normální hezká holka, se kterou by vše mohlo fungovat k oboustranné spokojenosti. Hezká je, zdá se, že i zamilovaná, neměl jsem už najednou potřebu víc to řešit, však on už čas ukáže. A čas skutečně ukázal.

 

O svých předchozích vztazích toho moc neříkala, ale to je normální, vždyť jsme se viděli jen párkrát. Zkrátka a dobře, jiskra přeskočila, plamínek chytil, stačilo jen trošku fouknout a byl z toho celkem obstojný požár.

 

Byl pátek a nakonec jsme skončili u mě. Podívali se ně nějaký film, bylo nám hezky. Jitka byla pořádně žhavá, bavilo ji přesně to, co baví chlapy, když to holku baví, zkrátka a dobře první večer jsme si spolu pěkně užili.

 

Byli jsme si medicínou na samotu

 

Druhý den byla sobota a Jitka zase přišla, tentokrát už jsme ani jeden nechodili kolem horké kaše, to, že se chceme, bylo jasné oběma. Chvíli jsme se spolu mazlili, pak jsem svědomitě (i když ne zrovna nadšeně) vytáhl kondom, protože Jitka má jakousi alergickou reakci na hormonální antikoncepci, a pomiloval se s ní. Bylo to velmi příjemné pro oba, po delší abstinenci tohle byla ta pravá medicína na naši samotu.

 

Za chvíli jsme se museli léčit znovu. V ten okamžik by nám bylo jedno, kdyby se čas zastavil, tyhle chvíle jsou přece v životě ty nejhezčí.

 

První zvraty jsou na obzoru

 

Možná by to skutečně trvalo na věky, kdyby jí v noci nezavolal spolubydlící. Co si o sobě prý myslí, že si pořídí psa a pak ho nechá samotného doma. To ji tak rozhodilo, že se asi ve dvě ráno sebrala a odjela taxíkem domů, z čehož jsem byl poněkud vedle a neuměl jsem si to rozumně vysvětlit. Co s tím spolubydlícím Pavlem mají vlastně za vztah?

 

Další týden se mi moc neozývala, neviděli jsme se skoro vůbec, k tomu o víkendu měla dostat periodu a já slíbil návštěvu rodičům v Opavě. Byl jsem z toho celý rozmrzelý, ale chápal jsem, že není vždy posvícení. Taky jsem si říkal, že je dobré zvolnit tempo, že to věci jen prospěje. Ani jsem netušil, že opak bude pravdou a místo pomalé plavby pod větrem romantiky se celá záležitost promění v bouři emocí.

 

Další týden mi totiž došla zpráva, že nemohla přijít na naši schůzku, protože jí bylo špatně a stavila se u gynekoložky, která jí sdělila radostnou novinu. Vše nasvědčovalo tomu, že Jitka je, i přes použití ochrany, těhotná. A to je, drahé čtenářky, pouhý začátek. Najednou se kolem začalo dít tolik věcí, že jsem si sám připadal jako v hodně špatně napsaném thrilleru.

 

Více čtěte příště. 

   
05.04.2006 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [58] karlik [*]

  Víš maminko naše dítě je černý protože manželka přišla o mléko a musela najmout černošskou kojnou.
  Můj chlapče také jsem přisla o mléko, neměla jsem na kojnou tak jsi dostávál kravské, asi proto jsi takový vůl.

  superkarma: 0 05.04.2006, 23:32:19
 2. avatar
  [57] DELCOP [*]

  No já teda nevím, ale podle celkově povrchnímu přístupu k tomu vztahu to tomu autorovi článku i přeju!

  superkarma: 0 05.04.2006, 23:00:28
 3. avatar
  [56] kapybarra [*]

  trdlo:

  superkarma: 0 05.04.2006, 22:45:22
 4. avatar
  [55] trdlo [*]

  kapybarra: jazykovou gymnastiku

  superkarma: 0 05.04.2006, 22:29:38
 5. avatar
  [54] kapybarra [*]

  he, he, tak to dopadá, když učitel vojíždí studentky...
  ze strany tý slečny to povážlivě zavání válečnou lstí
  a jakej jazyk že to vlastně učíš?

  superkarma: 0 05.04.2006, 22:10:56
 6. avatar
  [53] trdlo [*]

  obet-hrdina: no aspon vypada, ze ti zacina svitat a nezblazjnes to vsecko i s navijakem Osobne se pridavam k dopostelelezoucim, je-li mi soufl. Gynekologa neotravuju ani v pondeli rano, ze se v nedeli cosi nedostavilo. Mam pocit, ze tvemu objevu se cosi nedostavilo tak 14 dni, nez na tebe zacala mrkat

  superkarma: 0 05.04.2006, 22:10:29
 7. avatar
  [52] mam-ča [*]

  Miluju zdejší názvy článků !
  "Učit jazyky se může vymstít"
  šukat s neznámou osobou na ostro, ještě víc...

  superkarma: 0 05.04.2006, 21:18:59
 8. avatar
  [51] risina [*]

  Je to celý napsaný nějak zmateně a kostrbatě, poradila bych mu hlavě to, ať se nejdřív naučí zacházet s jazykem rodným, než začne učit ty cizí...

  superkarma: 0 05.04.2006, 19:13:44
 9. [48] tornado-lou [*]

  marketa.brenikova: potrebuje poradit, ale az v patek? dneska ne?

  superkarma: 0 05.04.2006, 17:05:14
 10. avatar
  [47] marketa.brenikova [*]

  Nyotaimori: no, trochu se na tom přiživujeme , tak to kouskujeme

  superkarma: 0 05.04.2006, 16:06:49
 11. avatar
  [44] marketa.brenikova [*]

  bednaroi: tak to jsme si přesně myslely, že nám budete psát. Když konečně dáme aktuální příběh, který se skutečně stal, budete nás obviňoavt z toho, že jsme si ho vymyslely. Ten člověk opravdu potřebuje poradit. Ale je to na delší povídání, takže radu čeká, až budete mít komplet informace. Další díl bude v pátek.

  superkarma: 0 05.04.2006, 15:32:54
 12. avatar
  [43] bednaroi [*]

  no tak ja myslim ze tim Vice ctete priste je to jasne receno,jedna se jen o vymysleny pribeh, ikdyz se uz mozna nekolikrat stal.Kazdopadne to nenapsla nejakej chlap kteerej potrebuje poradit co dal/Ale i tak se mi to libi,hezky se to cte a uz se tesim na dalasi dil

  superkarma: 0 05.04.2006, 15:09:23
 13. avatar
  [42] pohodarka [*]

  vlcice: jo a nakonec trvej na testech na otcovstvi...zname ty milounky vychytraly mrchy!!!

  superkarma: 0 05.04.2006, 14:52:59
 14. avatar
  [40] heyday [*]

  bylo ji spatne a hned letela na gyndu? no, nevim . ja bych si vzala paralen a zalezla do postele s chripkou... souhlasim s vlcici - testy otcovstvi - sichr je sichr (rekla jeptiska a navlekla na svicku druhy kondom )Good luck

  superkarma: 0 05.04.2006, 14:12:43
 15. [39] altamina [*]

  mela dostat "periodu" ?? takhle by to nenazval snad ani chlap... takze nevim nevim, na kolik je ten clanek pravda
  kazdopadne, to dite muze mit slecna klidne i s onim "spolubydlicim" - kdo vi, jaky vztah mezi nimi je...

  superkarma: 0 05.04.2006, 13:23:19
 16. avatar
  [38] vlcice [*]

  Já něco podobného taky začila. S přítelem jsme rozešli a asi po půl roce jsme se dali zase dohromady. Jenže mezitím jsme oba zkoušeli najít nový vztah s někým jiným. Nakonec jsme však oba nový vztah ukončili. Prostě jsme na sebe nedokázali zapomenout a na nový vztah jsme ještě nebyli zralí. Ale pak jsme se potkali a zjistili jsme, že na sebe nedokážeme zapomenout. Po čase jsme se k sobě vrátili. Když však jeho bývalá krátká známost (asi 2 měsíce) zjistila, že jsme spolu a jsme šťastní, tak oznámila miláčkovi, že je těhotná. Bylo v tom však mnoho nejasností (brala antikoncepci, ultrazvuk nic neukázal), spousta vykrucování (nechtěla aby si přítel promluvil s jejím lékařem a ujistil se, proč jsou výsledky vyšetření tak nejasné, když je v 9. týdnu.....atd.).
  Nakonec se ukázalo, že vůbec těhotná není.
  Dám Ti radu. Řekni ji, že půjdeš k doktorovi s ní. Že chceš slyšet na vlastní uši, že je těhotná a jak dlouho těhotná je. Máš na to právo. Přeci jen je dost podezřelé tak rychlé zjištění těhotenství. Pokud odmítne, tak ji ještě navrhni testy otcovství. Pokud i pak odmítne, je to jasne.

  superkarma: 0 05.04.2006, 13:23:15

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [37] xenie [*]

  Pentlička: no jazyky asi víc studují ženy, tudíž větší ohrožení... chlapec měl jít učit tehcniku... to je asi jediná souvislost s jazyky a článkem

  superkarma: 0 05.04.2006, 13:12:37
 2. avatar
  [36] Pentlička [*]

  A co sím mají jako společného ty cizí jazyky?

  superkarma: 0 05.04.2006, 13:00:22
 3. [35] tanecnice [*]

  vite,az uz je to pravda nebo ne, urcite se hodne podobny pribeh uz odehral.A i z toho duvodu jsem prijala rozhodnuti meho 25 sarmantniho (pry sexy,i kdyz me to extra neprijde:) ) pritele, ze nedokonci studium na ucitele cizich jazyku.Ono vsechny ty slecny,s kteryma mlati hormony je lepsi nemit okolo manzela,nebo se mylim???

  superkarma: 0 05.04.2006, 11:52:07
 4. [34] tanecnice [*]

  A co bude dallll ?

  superkarma: 0 05.04.2006, 11:48:46
 5. [32] r1911 [*]

  U druhého miliskování je zmíněn kondom. Co to první? Čas a případně soudy vše ukáží.

  superkarma: 0 05.04.2006, 10:44:37
 6. avatar
  [28] Blues [*]

  Leda by to bylo, jako v tom vtipu, jak přijde mladý Roubíček k rabínovi a stěžuje si:
  "Rabi, moje Sára porodila tři měsíce po svatbě krásného chlapce, jak jí mám věřit, že je můj, těhotenství přece trvá měsíců devět!?
  "Ale no tak, chlapče, jak dlouho, že jsi se Sárou?"
  "No tři měsíce"
  "Tak, tři měsíce - a jak dlouho je ona s tebou?"
  "No přece taky tři měsíce"
  "Taky tři měsíce - a jak dlouho že jste tedy oba spolu?"
  "Přece tři měsíce, rabi, vždyť vám to pořád říkám!"
  "Správně, chlapče, to máme třikrát tři měsíce a to je přece devět měsíců, takže je všechno v naprostém pořádku!"

  superkarma: 0 05.04.2006, 10:09:15
 7. avatar
  [27] aha [*]

  Přesně tak, četlo se to pěkně, ale ten závěr - pokračování příště - mě naštval a už tomu nevěřím.

  superkarma: 0 05.04.2006, 10:05:31
 8. avatar
  [26] Blues [*]

  Tohle bude nejspíš vymyšlený, ale jinak je to metoda stará jako lidstvo samo - kolik mužů v minulosti dávné i nedávné "radostně" chystalo svatbu s "láskou na první pohled", která už odzačátku věděla, že musí jednat rychle, protože z devíti měsíců se pár týdnů dá uhrát na zdatného nedonošence, ale pár měsíců už neukecá ani za nic :-)

  superkarma: 0 05.04.2006, 10:04:36
 9. avatar
  [25] edith1975 [*]

  Hezky se to četlo, ale podle pravdy to asi není.Jsem zvědavá na pokračování

  superkarma: 0 05.04.2006, 09:48:32
 10. [24] tornado-lou [*]

  hmmm cekala sem clanek o uceni se cizim jazykum a misto toho takovahle slatanina.

  superkarma: 0 05.04.2006, 09:44:03
 11. avatar
  [23] Avilka [*]

  Hehe, nepísali to slečny Bártové ako scénku do rodinných pout..

  superkarma: 0 05.04.2006, 09:09:01
 12. avatar
  [22] Kelly [*]

  Ach jo, to je z Cosmopolitanu? Doufám, že se z toho přítele vyklube alespoň masový vrah, ať je tu trochu sranda.
  Nicméně, pokud někdo žije takový skokanským životem, tak ať se nediví ...

  superkarma: 0 05.04.2006, 09:08:34
 13. avatar
  [20] mam-ča [*]

  gerda: ...a jestli s ním opravdu JEN bydlí.

  superkarma: 0 05.04.2006, 08:46:59
 14. avatar
  [18] gerda [*]

  mam-ča: je to binec a paradox. Pomalu už spolu mají dítě a on ještě neví, s kým ta jeho bydlí

  superkarma: 0 05.04.2006, 08:39:02
 15. avatar
  [17] gerda [*]

  opatrnost je vždycky na místě. To je z toho, když člověk skočí do postele bezhlavě a bez pořádných informací o tom druhém. Ale v tomhle věku se těžko člověk řídí jenom rozumem, to je jasné.

  superkarma: 0 05.04.2006, 08:37:35
 16. avatar
  [16] jiti [*]

  mam-ča: To naštěstí ne, ale tak vidím jak je to nepřesný

  superkarma: 0 05.04.2006, 08:30:35
 17. avatar
  [15] mam-ča [*]

  jiti: No jo, ale Ty neřešíš, s kým to máš !

  superkarma: 0 05.04.2006, 08:26:44
 18. avatar
  [14] jiti [*]

  *Kotě*: Mě vyšel ještě týden po vynechání negatívní

  superkarma: 0 05.04.2006, 08:25:15
 19. avatar
  [13] jiti [*]

  mam-ča: Proč?? Mě taky ultrazvuk ukazuje že je mimčo o 14 dní starší než může být.

  superkarma: 0 05.04.2006, 08:23:56
 20. avatar
  [12] Trinitty20 [*]

  Jasně uhnala si to už někdy dřív někde jinde

  superkarma: 0 05.04.2006, 08:23:00
 21. avatar
  [11] *Kotě* [*]

  mam-ča: jiti: já nevím, jak gynekolog, ale běžný těhotenský test, co si koupíte v lékárně, pozná těhotenství už první den po vynechání menstruace. Mohu potvrdit

  superkarma: 0 05.04.2006, 08:19:48
 22. avatar
  [10] mam-ča [*]

  jiti: No potěš koště !
  Takže tohle je návod, jak se stát otcem bez vlastního přičinění ?

  superkarma: 0 05.04.2006, 08:15:53
 23. avatar
  [9] jiti [*]

  mam-ča: Nebudou, ultrazvuk je nastavený tak, že to počítá od prvního dne poslední menses.

  superkarma: 0 05.04.2006, 08:09:38
 24. avatar
  [8] jiti [*]

  To je vymyšlený, přece to nejde po 14 dnech poznat leda že už měla zaděláno z dřívějška.

  superkarma: 0 05.04.2006, 08:06:45
 25. avatar
  [7] mam-ča [*]

  Nech si ukázat těhotenský průkaz. Tam ty týdny budou aspoň přibližně spočítané.
  Kdybys napsal, že byla u jasnovidce, který jí sdělil radostnou novinu, tak tomu věřím. Ale gynekolog v prvním (ev. druhém) týdnu pozná kulový...

  superkarma: 0 05.04.2006, 08:04:58
 26. [6] Radka JS [*]

  No tohle! Veelmi nepravděpodobné. Jestli to bude "masakr", jak si myslím.To tedy potěš. Některý ženský jsou děsný. Docela se divím, že nám ty chlapy ještě věří!

  superkarma: 0 05.04.2006, 07:53:58
 27. avatar
  [5] monuška [*]

  Nargiz: taky mám podezření, že je to smyšlený.

  superkarma: 0 05.04.2006, 07:21:55
 28. [4] Nargiz [*]

  O víkendu "to" nedostala a hned v dalším týdnu jí gynekoložka řekla že je v tom? Buď byla v tom už dávno, nebo kecá, nebo je příspěvek vymyšlený.

  superkarma: 0 05.04.2006, 07:00:50
 29. avatar
  [2] Linde [*]

  Nemělo by se to jmenovat, že se nevyplácí učit jazyky.
  mělo by se to jmenovat: nehlídat si své tělesné tekutiny se nevyplácí
  Ale budiž na obranu pisatele - prý hlídal

  superkarma: 0 05.04.2006, 06:29:52
 30. avatar
  [1] Léthé [*]

  Že by v nestřeženém okamžiku ti propíchla kondom? Nebo že by byla těhotná se svým spolubydlícím …nebo s tím psem? Těžko říct . Ale podle mě není moc pravděpodobné, že by žena otěhotněla poslední týden před periodou. Podle mě asi věděla co dělá…..na rozdíl od tebe . Hodně štěstí .

  superkarma: 0 05.04.2006, 00:30:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme