Domácnost

Účinný na nádobí, jemný k naší pokožce


 

 

Stále více lidí v České republice dává přednost výrobkům šetrným k pokožce. Ať už se jedná o kosmetiku, prací prášky nebo prostředky na mytí nádobí, preferujeme takové přípravky, které mají ve svém složení nějakou pečující přísadu. Tato přání vyslyšela i společnost Henkel a svou řadu na mytí nádobí Pur obohatila o dvě nové balzámové varianty růžový Pur Balsam s ovocnými extrakty a zelený Pur Balsam s pečující recepturou se zklidňujícími výtažky.

 

V současné nabídce ušité českému spotřebiteli přímo na míru tak nalezneme hned čtyři jemné Balsam varianty, které jsou velmi účinné na nádobí, ale zároveň šetrné k pokožce rukou.

Dvě úspěšné balzámové varianty prostředku na mytí nádobí Pur Balsam s Aloe Vera a Pur Balsam s minerály si díky své šetrnosti k pokožce získaly u nás velkou oblibu. Vždyť mytí nádobí je činnost, která nás pronásleduje každý den, někdy hned několikrát po sobě. Opakované namáčení rukou v přípravcích na mytí nádobí je mnohdy provázeno vysušenou pokožkou na rukách, či dokonce podrážděnými reakcemi, vyrážkami a svěděním. Přitom tomu tak být nemusí. Stačí si vybrat některý ze čtyř jemných pomocníků do dřezu Pur Balsam a budeme se moci kochat nejen čistě umytým nádobím, ale také pěstěnou pokožkou na rukách.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Řada Pur obsahuje v současné době tyto přípravky na mytí nádobí:

·         Pur Balsam s ovocnými výtažky (pečující řada – NOVINKA) – poskytuje díky ovocným výtažkům jemnou svěžest, která je potřeba pro zachování jemnosti pokožky při mytí nádobí. Nevtíravý parfém s nádechem ovocné vůně příjemně provoní dřez.

·         Pur Balsam s pečující recepturou (pečující řada – NOVINKA) – obsahuje pečlivě vybrané složky, díky nimž je obzvláště šetrný k pokožce, a neutrální pH. Příjemný, velmi jemný ovocný parfém podtrhuje pečující recepturu, stejně jako světle zelená barva obalu.

·         Pur Balsam s Aloe Vera (pečující řada) – využívá blahodárné účinky rostlinky Aloe Vera, která má zvlhčující účinek na kůži a je již známá z užití v kosmetických přípravcích. Speciální jemný parfém příjemně provoní celou kuchyň.

·         Pur Balsam s Minerály (pečující řada) – obsahuje minerály, které jsou pro svůj pozitivní efekt na kůži vyhledávanou přísadou do koupelí a lázní. Prostředek je tak maximálně šetrný k pokožce i nehtům na rukou. Receptura přípravku Pur Balsam s Minerály zajistí požadovaný lesk skla a díky obsaženému parfému nádobí po umytí i svěže voní.

 

Pečující řadu Pur Balsam doplňují dvě extra silně čisticí varianty s přidaným octem, které se dokáží poprat i s tou největší mastnotou či zbytky připálených jídel. Jsou to:

·         Pur Power Gel Lemon - s přidaným octem 

·         Pur Power Gel Apple - s přidaným octem

Všechny přípravky značky Pur jsou k dostání v maloobchodní síti v půllitrovém balení za 25 korun nebo v litrovém balení za 49 korun.

 

Deset balíčků s výrobky PUR je nyní v naší soutěži!

 Soutěžit můžete zde 

   
02.08.2005 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [23] MartinaC [*]

  nejlepsi je stejne mycka

  superkarma: 0 06.08.2006, 15:27:46
 2. avatar
  [15] Trinii [*]

  Zatím jsem nepoznala nic lepšího na nádobí než Jar

  superkarma: 0 02.08.2005, 10:32:44
 3. [14] klika [*]

  Myčku mám, ale stejně nějaké drobnosti omývám ručně a napečený hrnce taky. Jar NEEEE, po Puru mám nevysušený ruce, jsem s ním spokojená.

  superkarma: 0 02.08.2005, 10:10:56
 4. avatar
  [13] Markýza [*]

  Jipa: asi máme jinou vodu, já jsem se vždycky rozčilovala, že jaru musím mít moc, a stejně je to mastné, a puru stačí kapka a nádobí je parádní, jenže já umývám pod tekoucí vodou a pur asi vydrží na houbičce nebo karkáčku dýl
  stejně budu kupovat myčku, tak je to šumák

  superkarma: 0 02.08.2005, 08:33:36
 5. [12] Jipa [*]

  Markýza: já naopak - puru potřebuji 2x tolik než jaru, ale je fakt, že na ruce je příjemný...

  superkarma: 0 02.08.2005, 08:22:39
 6. avatar
  [9] Markýza [*]

  Visnery: rybička: pur je lepší jak Jar, když myju nádobí v Jaru, mám vysušený ruce a umaštěný nádobí, protože to mastnotu nesmyje, Puru dám míň a nádobí mám krásně umyté, navíc nemám suché ruce

  superkarma: 0 02.08.2005, 08:17:28
 7. avatar
  [6] svetluszka [*]

  Ale vyhrát bych mohla, co..?

  superkarma: 0 02.08.2005, 07:06:06
 8. avatar
  [5] svetluszka [*]

  Jasně, na Jar to nemá...

  superkarma: 0 02.08.2005, 07:00:44
 9. avatar
  [1] Visnery [*]

  Ten modrý mám doma, pač jsem ho tad nedávno vyhrála..Je dobrý, jen ho spotřebujete více, než obyčejného jaru...

  superkarma: 0 02.08.2005, 00:43:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme