Domácnost

Účinný Mr. Muscle Orange Action

Názor, že muži jsou při úklidu sexy je sice fajn, ale kdo z nás má to potěšení, aby viděl muže uklízet. A když už se nám to někdy podaří a muž začne uklízet, tak většina z nás prchá, aby je náhodou nezapojil do uklízení, které se pak zvrhne v udílení rad, jak se má správně uklízet. A tak, aby nám to uklízení šlo alespoň snadněji je tu nový Mr. Muscle Orange Action.

Výrobky řady Mr. Muscle Orange Action kombinují čistící složky Mr.Muscle s přírodní odmašťující silou pomerančového oleje. A že je to opravdu velká síla o tom svědčí fakt, že koncentrovaný olej se dokáže prokousat asfaltem. Pro své odmašťující schopnosti se Mr. Muscle Orange Action nejlépe využije v kuchyni, kde zanechává povrchy zářivě čisté s přírodní vůní čerstvých pomerančů. Vedle klasického čistícího prostředku, který můžete koupit jako pumpičku s náhradní náplní, jsou tu i nové čistící ubrousky Mr. Muscle Orange Action, které některé z vás už mohly i otestovat.

Čistící ubrousky se hodí k rychlému odstraňování mastnoty a špíny z nejrůznějších povrchů. Pomerančový olej je přírodní rozpouštědlo, které se získává jako vedlejší produkt při výrobě pomerančové šťávy. Je přírodní alternativou k rozpouštědlům z minerálních olejů, které jsou obsaženy v řadě domácích čističů. Olej dodává produktům pomerančovou vůni a barvu. Chemická látka, která poskytuje pomerančovému oleji čistící účinky, se nazývá d-limonene, což je bezbarvá kapalina s citrusovou vůní. Díky přírodnímu původu je zdravotně bezpečnější než běžná ve vodě nerozpustná rozpouštědla. Je stoprocentně biologicky odbouratelná a nekarcinogenní.

Doufáme, milé ženy-in, že jsme vám nabídli šikovného pomocníka do vaší domácnosti. Pravdou je, že stále budeme muset uklízet, ale s novým Mr. Muscle Orange Action nám to půjde snadněji a rychleji. A pak se třeba budeme cítit více sexy - jako 82% britských žen, které se tak cítí, když mají doma uklizeno.

Pozn. redakce:
V uplynulých dnech testovalo 100 žen-in utěrky Mr. Muscle Orange Action. Minulý týden jsme rozeslali anketu, ve které jsme se ptali na spokojenost s tímto produktem. Výsledky přineseme příští týden.

   
16.04.2003 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [6] monca13 [*]

  možná Mr. Muscle nosí při úklidu tanga

  superkarma: 0 06.09.2006, 12:58:07
 2. avatar
  [1] Veruška [*]

  Byla jsem jednou z testujících a musím říct, že jsem s utěrkami spokojená, jenom cena by mohla být příznivější.

  superkarma: 0 16.04.2003, 15:01:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme