Manoa

Vysáváte rádi? Odpověď „ano“ uslyšíme jen výjimečně. Důvodů je celá řada. Některými z nich bývá neznalost a nejistota při nakupování vhodného vysavače pro vaší domácnost. Produkty z kategorie vysavačů značky ETA potvrzují i po nové evropské legislativě svou účinnost, výkon s nařízeným nižším příkonem, ale zejména výborný poměr ceny a dokonalého úklidu.  Vybere si opravdu každý.

Manoa

www.eta.cz

Od 1. září jsou všechny vysavače dodávané na území Evropské unie označeny povinně velmi podobnými energetickými štítky, jaké zákazník zná z označení bílého zboží. Maximální příkon vysavače dle nové normy nesmí přesáhnout hranici 1600W. ETA přichází na podzim s novinkami z řady vysavačů, které splňují požadavky nové energetické normy na nízký příkon a stále nabízejí zákazníkovi vysoký sací výkon, účinnost, mají velmi variabilní příslušenství a vyhoví i náročným požadavkům domácností, kde žijí alergici nebo domácí mazlíčci.

Novinka podzimu 2014, vysavač ETA Manoa, je sáčkový vysavač, který disponuje vysoce úsporným a zároveň výkonným ECO motorem o příkonu 900W a má aktivní ochranu proti spálení. Součástí je také elektronická regulace sacího výkonu. Nadstandardní filtraci zaručí HEPA filtr třídy 12 s účinností 99,5%. Sběr nečistot je v hygienickém prachovém sáčku Unibag o objemu 3 l.

Výhodou je také velmi tichý chod 74 dB. Extrémně velký akční rádius až 11 m umožňuje dosáhnout do vzdálených míst bez nutnosti přepojování napájecího kabelu. Samozřejmostí je automatické navíjení napájecího kabelu. Praktické rozměry a nízká hmotnost umožňují snadné skladování a jednoduchou manipulaci.

Manoa

www.eta.cz

Příslušenství u dražšího typu modelu navíc V bohaté výbavě obsahuje např. univerzální podlahovou hubici s výsuvným kartáčem, či parketovou hubici. Majitelé chlupatých mazlíčků ocení vzduchový turbokartáč. ETA vám na vysavač ETA Manoa poskytuje prodlouženou záruku 5 let na motor.

Praktické rozměry a nízká hmotnost umožňují snadné skladování a jednoduchou manipulaci.

Více inspirace najdete na stránkách www.eta.cz

Reklama