Zdraví

Účinné řešení v boji proti průjmu: Nezapomeňte přibalit do své cestovní lékárničky

Nebezpečí střevních onemocnění je častější v letním období, kdy je jednak vedro, takže je větší riziko nákazy např. z potravin nebo z vody, a pak také proto, že lidé hodně cestují, a tím mají víc možností se někde nakazit. Projevy střevních potíží jsou jasné - bolesti břicha, křeče, průjmy, slabost, někdy i teplota. Největší nebezpečí představují průjmy pro děti a starší lidi.

TammexPrůjmy a nevolnosti patří mezi nejčastější obtíže na cestách a na dovolené. Jiná skladba jídelníčku, tuky, na které nejsme zvyklé a netradiční koření můžou velmi snadno způsobit náhlý průjem. Proto, pokud vyrážíte někam do ciziny, přibalte si sebou na cestu osvědčený přípravek proti průjmu.

Obtíže spojené s průjmovým onemocněním potrápily v životě pravděpodobně každého z nás. S řešením, které zastavuje a léčí průjem různého původu přichází nyní na trh přední český výrobce farmaceutických přípravků a doplňků stravy společnost Walmark. Základem prostředků Tammex Family a Tammex Family plus je látka diosmektit - speciálně čištěný jíl, jež vyniká silnými adsorpčními vlastnostmi. Dokáže účinně chránit střevní stěnu před napadením viry, toxiny a bakteriemi, které způsobují průjem a navíc tyto patogeny eliminuje a odvádí z těla přirozenou cestou. Jedinečnost přípravku Tammex Family Plus spočívá v kombinování dvou účinných látek:  diosmektit + prebiotika, která navíc podporují kolonizaci střeva prospěšnými bakteriemi. Nedejte šanci nepříjemným obtížím a účinně bojujte proti průjmu s přípravky řady Tammex.

Doporučená maloobchodní cena:

Tammex

Tammex Family – 120 Kč

Tammex Family Plus – 148 Kč

   
01.08.2014 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [6] Michalela [*]

  Nám se na průjem během dovolených a cestování obecně, osvědčil nejvíc asi biopron forte, který je zaměřený přímo na ty cestovatelské průjmy. Ale první rok jsme udělali tu chybu, že jsme si ho koupili jen do lékárničky, kdyby náhodou, a pak když jsem průjem dostala, tak jsem to tím léčila, což sice pomohlo, ale doma jsem pak zjistila, že se tomu průjmu dá normálně předcházet jenom tím, že se ty probiotika nasadí včas, aspoň týden či čtrnáct dní před plánovaným odjezdem, aby ty bakterie stihly vytvořit jakousi ochranu. Další rok jsme to nasadili dřív a kupodivu jsem ani já, věčně na záchodě, ten průjem nedostala.

  superkarma: 0 21.08.2014, 18:54:14
 2. [5] malcovarenata [*]

  už ho máme v lékárničce, můžu jedině doporučit :)

  superkarma: 0 03.08.2014, 21:02:53
 3. avatar
  [4] Rychnovska [*]

  Ještě jsem nevyzkoušela....bohudíkSml52. Ale na dovolenou samozřejmě nějaký ten lék na průjem balímSml16

  superkarma: 0 02.08.2014, 09:10:17
 4. [3] Alla 11 [*]

  Léthé — #2 pro mne taky osvědčený Ercefuryl

  superkarma: 0 01.08.2014, 21:00:03
 5. avatar
  [2] Léthé [*]

  Já spoléhám víc na osvědčený Ercefuryl. Je totiž vhodný i na faraonovu pomstuSml22

  1. na komentář reaguje Alla 11 — #3
  superkarma: 0 01.08.2014, 16:01:57
 6. [1] Helena Svatková [*]

  Na dovolenou do cizinu bych si ho určitě přibalila.Sml22

  superkarma: 0 01.08.2014, 08:08:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme