Dobrý den Richarde i ženy in.

Tchyně byla první, koho jsem z manželovy rodiny poznala. Sháněla totiž někoho, kdo by připravil jejího syna na přijímačky na střední školu. A sehnala mne. Takže naše setkání proběhlo poměrně v klidu, bez trémy a obav, jestli se budu mamince mého nastávajícího líbit, jen s lehkou nervozitou, která je u mne v takových situacích běžná.

Dostavila jsem se tehdy na uvedenou adresu, otevřela mi přísně vyhlížející paní a po chvíli oťukávání a vyjasňování podmínek jsem byla přijata. Svůj úkol jsem zvládla dobře, mezitím jsem poznala i staršího bráchu mého „žáka“, a toho jsem si pak vzala - byla jsem uznána jako vhodná známost a skončila vdaná, skoro ani nevím jak, tak nějak zvláštně se to semlelo.

Oficiální seznamovací návštěva se tedy nekonala, vlastně jen ze strany mého muže a mých rodičů. A ta proběhla bez nějakých zvláštních příhod. Přijeli jsme na Moravu, kde můj budoucí manžel poznal moje rodiče a sestru. Druhý den ho vzal můj otec na ryby a nevím, jak to proběhlo a co si řekli (manžel byl na rybách poprvé v životě), ale zřejmě si padli do oka a dokonce i nějaké chycené ryby přinesli.

Happy end ale nečekejte, po 11 letech manželství jsme se rozvedli.

Věra.


Milá Věro,

děkuji za příspěvek k tématu, je vidět, že cesty osudu jsou nevyzpytatelné. Nikdy nevíte, kde to na vás padne a kdo na vás číhá. :))

Jak jste se seznámili s rodiči svého partnera vy? Napište nám o tom na adresu redakce@zena-in.cz!

Reklama