Bulvár

„Úchyle jeden!“aneb Pýcha předchází pád

Dnes máme téma trapasy. Trapas, který vám na rozjezd přihodím, se nestal mně, ale mojí sestře. Ne, že bych neměla v zásobě taky nějakou trapnou historku. Na pár bych si vzpomněla. Ale ani jedna není takhle výživná.


To bylo tak. Měla jsem promoce. Večer před promocemi jsem si chystala obleček na můj den D. Šaty, silonky, stahující kalhotky na maskování kil, lodičky. Lodičky, sakra, kde mám lodičky? Aha, už vím. Kdysi jsem je půjčila sestře. Narušilo mi to plány. Večer jsem jet nemohla a ráno jsem měla jet s manželem a maličkou dcerkou autem. Jenže já musela být na promoci o hodinu dřív a ještě ke všemu vyzvednout ty blbý boty. Rozhodla jsem se, že si přivstanu, vezmu si provizorní boty a za sestrou se dopravím vlakem, na promoce do divadla sjedu MHD. „Gentlemansky“ jsem nechala auto manželovi, neboť vím, že přijet s naší ratolestí někam včas je sci-fi, takže se mi nechtělo ho nechat dohánět vlak s golfkama nebo riskovat, že jim vlak frnkne před nosem.

Takže jsem se hned po ránu hodila do gala, vzala provizorní boty a šupačila za sestrou. Tam se přezula a fofrovala na MHD. Po cestě brzdilo auto s chlapy a všichni na mě zírali. Nevěděla jsem, jestli zděšením, nebo obdivem. Pak jelo druhé auto plné dělníků, stáhli okýnko a obdivně hvízdli. Jako matce na mateřský, maskující neshozená kila, mi to docela zvedlo sebevědomí. Vystrčila jsem víc dopředu moje pětky. Ráno jsem nekojila a nestihla odstříkat, takže výstřih jsem měla opravdu objemný. K šatům jsem si vzala výrazné korále, tím jsem si zajistila, že se mi nikdo na špeky a do očí nepodívá. Po cestě na zastávku se za mnou otočilo pár chlapů. To už moje sebevědomí bylo v úrovni nebes.

Nastoupila jsem do narvaného trolejbusu. Hurá, zastávka Škola, vystoupilo dost dětí a já si konečně sedla. Už jsem riskovala, že se mi vymkne noha. Nějak jsem si na podpatky odvykla.

Přišel ke mně chlap. Stoupl si hned vedle mě. Hodila jsem po něm očko a on pořád tak upřeně na mě kouká. Dělala jsem, jako že nic, a zastrčila si cvaklou jízdenku do kabelky. Takovej prcek, kolem třiceti mu mohlo být. A civěl mi do výstřihu, nebo se mi to aspoň zdálo. A čumí a čumí a čumí. Už mi to bylo podezřelé.

On: „Tak co jako bude?“

Já: „Co by jako mělo bejt?“

On: „No, tak ukažte mi ji...“ Přitom prstem ukazoval na můj klín. To už trochu přehnal, hošánek. Takhle nestydatě ukazovat do rozkroku.

Rozlítilo mě to na tolik, že jsem zapomněla, že jsem momentálně za dámu, a pěkně spustila: „Ty úchyle zapíííp. Přestaň mi zírat do výstřihu. Co bych ti jako měla ukázat? Leda tak tohle,“ a vztyčila jsem prostředníček.

Celý trolejbus už řval smíchy. A já si teprve všimla, že ten „úchylák“ má v ruce odznak revizora. Odznak měl u boku a já se mu celou dobu koukala do očí a zaslepená svojí krásou jsem nějak přestávala vnímat. A to JI mělo být nedořčená jízdenka. Pozdě mi došlo, že neukazoval do rozkroku, ale na moji kabelku, kterou jsem měla na klíně položenou, a kam jsem si zrovna JÍzdenku strkala. 

Rudá jak přezrálý meloun jsem se z busu vypotácela na nejbližší zastávce a pokračovala jiným spojem.


Trapasy jsou téma na dnešní den. Každý máme v zásobě aspoň jeden opravdu povedený kousek. Trapasy školní pracovní, postelové, domácí, trapasy veřejné, na ulici, v MHD, obchodě, trapasy v lásce, trapasy typu „špatný adresát“. Pochlubte se s tím svým! Můžeme vám zaručit, že dnes v tom nebudete sama.

Pište už teď na adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu celého dne zveřejňovat a odpoledne vybereme jeden, jehož autorku odměníme. Tentokrát je ve hře oční koupel pro unavené a zarudlé oči.

   
09.07.2010 - Společnost - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. avatar
  [12] Tulinka [*]

  TerBuc — #8 Sml52Sml52 Sml67

  superkarma: 0 09.07.2010, 18:30:10
 2. avatar
  [11] Eliana [*]

  Sml52Sml52Sml52

  superkarma: 0 09.07.2010, 17:10:53
 3. avatar
  [10] Ferdas [*]

  EvaH — #5 Sml30 kontroluje lístky, ne obličeje

  superkarma: 0 09.07.2010, 14:44:15
 4. [9] akna [*]

  TerBuc — #8 Tak to jsem se fakt zasmála.

  Ale moje maminka ( 72 let) je taky skvělá.Zastavil ji "Tirák" a ptal se jí na cestu.Napřed mu to vysvětlovala a pak řekla,že jestli jí sveze,že mu ukáže kudy má jet. No a když už seděla v kabině,tak se ho zeptala,jestli jí nezabije. Když nám to vyprávěla,tak jsme se váleli smíchy. A když jela zase do Plzně,tak jsme jí říkali,aby nestopovala a kdyby jí chtěl někdo svézt,aby se nezapomněla zeptat,jestli jí nejen nezabije ,ale také jestli jí neznásilní .

  superkarma: 0 09.07.2010, 14:15:26
 5. [8] TerBuc [*]

  K moji znamy prisel revizor,ukazal placku, a ona suse odvetila "Nechci, diky,ja odznacky nesbiram"  Sml30 ... nevim kdo se tenkrat valel smichy vic Sml54

  1. na komentář reaguje akna — #9
  2. na komentář reaguje Jitulinka — #12
  superkarma: 1 09.07.2010, 13:53:35
 6. avatar
  [7] Eva Soukupová [*]

  anette22 — #6 tak pokud to bylo v autobuse nebo v tramvaji, tak by si pamatovat mohl. Jak to asi dělají průvodčí ve vlaku? Zatím se mi nestalo ani jednou, že by po mně chtěl dvakrát ukázat jízdenku. A že se v tom vlaku nahromadí lidí

  superkarma: 1 09.07.2010, 13:44:44
 7. [6] anette22 [*]

  EvaH — #5  to má ale revizor pravdu... Sml22 pokud by si měl pamatovat každý obličej tak by se z toho musel zbláznit. v metru okolo něj během hodiny projde tisíc lidí a pamatovat si koho už žádal o jízdenku je nad lidské síly. nevidím tedy na tom nic špatného, že reagoval tak jak reagoval Sml80

  1. na komentář reaguje Eva Soukupová — #7
  superkarma: 0 09.07.2010, 13:02:06
 8. [5] EvaH [*]

  Jo, revizóři - to by člověk mohl vyprávět. Kontroloval mě a při přestupu za pár minut mě kontroloval znovu ten samý. Upozornila jsem ho, že jsem mu JI před chvílí ukazoval, že by si to mohl pamatovat. Jo, milá paní, já se na obličeje nedívám, uzemnil mě...

  1. na komentář reaguje anette22 — #6
  2. na komentář reaguje Ferdas — #10
  superkarma: 0 09.07.2010, 11:13:18
 9. avatar
  [4] Eva Soukupová [*]

  Já jsem posledně narazila na jednoho opravdu trpělivého Sml52 Měla jsem na uších sluchátka a upřeně zírala z okna. Tudíž jsem nějak nezaregistrovala, že ten chlápek vedle mě asi pětrkát a pokaždý o něco hlasitěji opakuje "Dobrý den, kontrola jízdenek." Pak se mi snažil ukázat aspoň placku, ale jak jsem zírala z okna, tak na mě ani nedosáhl. Ale tak jsem mu "ji" nakonec ukázala Sml57

  superkarma: 1 09.07.2010, 09:13:33
 10. avatar
  [3] Midsummer [*]

  Co je to za kreténa, který komunikuje:

  On: „Tak co jako bude?“

  Já: „Co by jako mělo bejt?“

  On: „No, tak ukažte mi ji...“  ??????

  Kontrolorů už jsem pár zažila, ale takhle demetsky se tedy nevyjadřoval ani jeden. Sml3

  superkarma: 0 09.07.2010, 07:56:36
 11. avatar
  [2] Tulinka [*]

  Nakonec si mu JI přece jen ukázala Sml57

  superkarma: 0 09.07.2010, 07:25:56
 12. avatar
  [1] Eva_CZ [*]

  Hehehehe

  superkarma: 0 09.07.2010, 04:49:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme