Essential Looks od Schwarzkopf Professional právě představuje kolekci IGORA COLOUR Collection 2:2011 v podobě čtyř nových trendů pro sezónu podzim/zima 2011. Klíčové módní trendy Twisted Luxe, Future Classics, The Tomboys a New Order jsou prezentovány moderním a strhujícím způsobem. Vystihují podstatu sezóny - popisují současného ducha, vytvářejí kulturní snímek a vyprávějí příběhy jednotlivých stylů. Poslední desetiletí potvrdilo, že Essential Looks jsou obecným mezinárodním jazykem pro účesovou tvorbu, jehož základem je sezónní inspirace.

Essential Looks pravidelně zachycují výběr toho nejlepšího, co je k vidění na světových přehlídkových molech. Každou sezónu navštíví vybraný tým profesionálních kadeřníků módní týdny v Londýně, Paříži, Miláně a New Yorku a osloven inspirací vytvoří kolekci trendů, které pomohou kadeřníkům a jejich salonům rozvíjet jejich osobitý styl pro nadcházející sezónu.

Kolekce Essential Looks IGORA COLOUR Collection 2:2011 představuje následující čtyři trendy:

Essential Looks

FUTURE CLASSICS - Velmi decentní styl Future Classics je zaměřený na sebejisté ženy, které se orientují ve světě módy. Jsou pro něj charakteristické jednoduché linie a ostré siluety, které díky svým avantgardním tvarům a špičkovým strukturám posouvají hranice stylu. S využitím této nové odvážné energie mohli vlasoví stylisté převést tento trend do futuristické představy plné precizních tvarů, stylů vzdorujících gravitaci a extrémních barev - vše s notnou dávkou technických znalostí a astronomické kuráže.

Essential Looks

THE TOMBOYS - Zpochybňuje konvenční pohledy na ženskost
a neuznává status quo ve stylingu. Trend The Tomboys vyjadřuje moderní pánský styl. Je určen vyrovnaným a sebevědomým ženám, které jsou si jisté svým stylem i sexualitou. Tento trend miluje ostrou estetiku pánské kolekce Dolce&Gabbana a je rozpolcený mezi jejich uhlazeným šik stylem a ohrnutými obleky od značek Chanel a Hermes. Reflektuje touhu po kouzlu snadné údržby šněrovacích bot a tak trochu zvrácenou smyslnost rezervovaných košilí ke krku. Vlasy jsou podobně nekonvenční a potvrzují technickou přesnost a kreativního génia. Krátké, vyholené, strukturované a spojené s vlnou punku, nepochybně odráží rebelský postoj.

Essential Looks

TWISTED LUXE - Přemrštěný, energický a extravagantní trend Twisted Luxe si vybírá ty nejpřiléhavější a nejvíce sexy prvky z přehlídkových mol, ale odhaluje v nich i stinnou stránku dekadence. Spojení okouzlující milovnice večírků a dívky, která se ráno probudí neodlíčená a s lehce rozcuchanými vlasy. Pro ženy, které jsou vyrovnané a neřeší maličkosti. Z účesu zároveň vyzařuje nedbalá elegance. Styl rockové hvězdy se mísí s výraznými a velmi intenzivními barvami (jako je platinová blond, havraní černá nebo sladká růžová), působí velmi přepychově a zároveň trochu ztřeštěně.

Essential Looks

NEW ORDER - Trend New Order představuje přímo zemětřesení v pánské módě. Jedná se o zásadní odklon od stylu povaleče a rozevlátého bohéma. Jde totiž o přechod k precizním střihům a stylingu. Modelům byla dopřána stejná péče jako jejich dámským protějškům. Proto mohly vykročit na molo ve stylových elegantních oblecích, které jsou k vidění v kolekcích McQueena i Cavaliho. Právě pronikající vliv 60. let nahrazuje konzervativní ráz stylem, který je prostě cool. Vlasový styling volně přechází z 80. let a slavné newyorské Wall Street, přes nápadné ofiny z let devadesátých do stylu britské mládeže z 60. let a přitom stále vypadá neskutečně stylově.

Schwarzkopf Professional se zaměřuje na přinášení žhavých sezónních trendů, nadšení a energie do kadeřnických salonů. Tvůrčí lidé, kteří stojí za kolekcí Essential Looks a IGORA COLOUR Collection 2:2011, přinášejí salonům pohled do světa módních přehlídkových mol a přístup ke všem oblastem těch aktuálně nejžhavějších trendů v účesech.

Reklama