www.matylda-hugo.cz

Tahle sada je moc fajn, protože děti se zábavným způsobem seznámí s prvními čísly. Matyldu moc bavilo razítkovat a zkoušet vyrazit tolik obrázků, kolik bylo třeba. Můžete se učit sčítat, odečítat, zkoušet tvarovat čísla, ale tam jsme se ještě nedostali a myslím, že na to má Maty ještě chvíli čas. Je pravdou, že tato sada vyžaduje přece jenom větší účast dospěláka než např. kuchyňka nebo zmrzliny. 

Kartičky jsou z pevného kartonu. Na každé je zobrazeno číslo, obrázek a druhá strana je v angličtině. Sada obsahuje 3 kelímky modelíny Play-Doh (my už máme celou přepravku této modelíny a pořád je málo), 8 razítek, 2 oboustranné podložky, 10 karet s čísly a obrázky.

No a co na Play-doh Hugo? Ten je asistent v každé situaci, takže ani on nemohl přijít zkrátka. Prvně modelínu ochutnává (sice v návodu najdete, že není určena k jídlu, ale pokud výrobce uvádí, že je určena pro děti od dvou let, musí tak trochu počítat s tím, že děti prostě zkouší a dávají do pusy všechno). Naštěstí její složení je převážně z vody, soli a mouky, která obsahuje pšenici. Hmota Play-Doh je netoxická, nedráždivá a nealergenní. 

A jedna má rada, pokud se bojíte, že bude plastelína všude a nepůjde dolů. Nikdy nepoužívejte horkou vodu a raději nechte plastelínu zaschnout. Pak už jen snadno odloupnete.

Tak kterou sadu vybereme na Vánoce? Uvidíme...

Více se dozvíte ZDE.

Play-Doh Čísla & Počítání

Učte své děti čísla a počty zajímavým a kreativním způsobem s novým naučným setem od Play-Doh. Nejsnadněji se děti naučí počítat, když na čísla a na matematické operace vidí a mohou si je osahat. S hravým setem Play-Doh můžete rozvíjet jejich senzomotorický vývoj, vizuální představivost a vysvětlit jim základní číselné koncepty. Balení obsahuje 3 standardní kelímky modelíny Play-Doh, 8 různých razítek, 2 oboustranné podložky, 10 hracích karet s čísly a obrázky. V balení najdete praktický manuál s tipy pro rodiče.

play doh

Čtěte také:

Reklama