Velká spotřebitelská soutěž HARIBO byla o víkendu úspěšně zakončena. Cenu v podobě automobilu značky OPEL Meriva si vybojovali hned dva šťastní výherci. Ve druhém finálovém kole se do otvoru v zadnim okénku automobilu strefili výherci již z první stanovené mety. Radost byla převeliká, a to i pro ostatní ze zúčastněných, kteří si odvezli zajímavé ceny – fotoaparáty CANON, společenské hry od společnosti DINO a výrobky společnosti HARIBO.

Haribo„O víkendu se nám podařilo uzavřít zatím největší spotřebitelskou soutěž o 42 automobilů značky OPEL Meriva, kterou jsme spustili na začátku června v souvislosti s uvedením novinky HARIBO Funny Cubes,“ říká Rostislav Němec, jednatel společnosti HARIBO CZ s.r.o. „Zatímco v prvním finálovém kole vzešel výherce až na druhý pokus po zmenšení vzdálenosti hodu, ve druhém finálovém kole se strefili hned dva výherci na první pokus. Oba si tedy právem vybojovali hlavní cenu. Jsme potěšeni, že tento nový formát soutěže můžeme zhodnotit pozitivně a jsme opravdu rádi, že všichni aktéři si soutěž užili. Celé klání bylo zábavné a neslo se v duchu „Není důležité vyhrát, ale pobavit se,“ dodává Rostislav Němec.

Soutěž byla součástí kampaně na novinku HARIBO Funny Cubes, která probíhala od 1. června do 12. července. Mohl se jí zúčastnit každý, kdo zakoupil jeden balíček bonbonů HARIBO Funny Cubes a libovolný další produkt značky HARIBO nebo MAOAM. Soutěž probíhala ve dvou kolech, a v každém z nich zkusilo své štěstí 21 soutěžících. Výběr soutěžících probíhal dle předem notářsky ověřených pravidel. Soutěžící se mohli pokusit strefit z příslušné vzdálenosti do otvoru v zadnim okénku osobního automobilu značky Opel Meriva. 

Haribo

Rostislav Němec, jednatel společnosti HARIBO CZ s.r.o. předává klíče od vozu jednomu z výherců

Reklama