Rodina

Účastníci velké soutěže HARIBO o  automobily OPEL Meriva bodovali i ve druhém závěrečném kole

Velká spotřebitelská soutěž HARIBO byla o víkendu úspěšně zakončena. Cenu v podobě automobilu značky OPEL Meriva si vybojovali hned dva šťastní výherci. Ve druhém finálovém kole se do otvoru v zadnim okénku automobilu strefili výherci již z první stanovené mety. Radost byla převeliká, a to i pro ostatní ze zúčastněných, kteří si odvezli zajímavé ceny – fotoaparáty CANON, společenské hry od společnosti DINO a výrobky společnosti HARIBO.

Haribo„O víkendu se nám podařilo uzavřít zatím největší spotřebitelskou soutěž o 42 automobilů značky OPEL Meriva, kterou jsme spustili na začátku června v souvislosti s uvedením novinky HARIBO Funny Cubes,“ říká Rostislav Němec, jednatel společnosti HARIBO CZ s.r.o. „Zatímco v prvním finálovém kole vzešel výherce až na druhý pokus po zmenšení vzdálenosti hodu, ve druhém finálovém kole se strefili hned dva výherci na první pokus. Oba si tedy právem vybojovali hlavní cenu. Jsme potěšeni, že tento nový formát soutěže můžeme zhodnotit pozitivně a jsme opravdu rádi, že všichni aktéři si soutěž užili. Celé klání bylo zábavné a neslo se v duchu „Není důležité vyhrát, ale pobavit se,“ dodává Rostislav Němec.

Soutěž byla součástí kampaně na novinku HARIBO Funny Cubes, která probíhala od 1. června do 12. července. Mohl se jí zúčastnit každý, kdo zakoupil jeden balíček bonbonů HARIBO Funny Cubes a libovolný další produkt značky HARIBO nebo MAOAM. Soutěž probíhala ve dvou kolech, a v každém z nich zkusilo své štěstí 21 soutěžících. Výběr soutěžících probíhal dle předem notářsky ověřených pravidel. Soutěžící se mohli pokusit strefit z příslušné vzdálenosti do otvoru v zadnim okénku osobního automobilu značky Opel Meriva. 

Haribo

Rostislav Němec, jednatel společnosti HARIBO CZ s.r.o. předává klíče od vozu jednomu z výherců

   
05.08.2013 - Děti - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] lenig [*]

  marde — #1 takt o ti gratuluju!!!! Auto, to už je výhra snů Sml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 05.08.2013, 09:02:35
 2. avatar
  [1] marde [*]

  Také jsme vyhrály auto, ale s jinou soutěžíSml16

  1. na komentář reaguje lenig — #2
  superkarma: 0 05.08.2013, 07:39:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme