Bulvár

Účast na Chiquita WELLNESS MARATHON byla rekordní

 

 

Chiquita WELLNESS MARATHON začal exhibičním vystoupením aerobic teamu, poté následovala první hodina vedená triem mistrů světa Holzer, Valouch, Strakoš. Účastníci je přivítali hokejovým MISTŘI, MISTŘI, MISTŘI a kluci rozpohybovali SAZKA ARENU …

  

Úderem jedenácté hodiny ve foyer SAZKA ARENY odstartoval STAR TRAC spinning marathón na stu beznadějně obsazených kolech, hodinou vedenou Tomášem Krmíčkem. Halou procházející Miss Jana Doležalová v tu chvíli prohlásila, že nechápe lidi, co v sobotu ráno ve svém volném čase šlapou dobrovolně na kole. Za dvě hodiny již na kole jela též! Atmosféra v SAZKA ARENĚ byla od začátku fantastická a podmanila si všechny přítomné.

 

 

Na hodinu ikony českého aerobiku Olgy Šípkové se těšil snad každý, ale nikdo nepočítal s tím, že na pódium SAZKA ARENY přijde v doprovodu VYVOLENÝCH. Karolína, Marcy, Marie a Pity přijeli z vily do haly se zavázanýma očima a absolutně netušili, kde se nachází. Počáteční šok přebylo nadšení přítomných a než se rozkoukali, už cvičili s Olgou Šípkovou. Ovšem jejich vystoupení na pódiu se díky přítomným novinářům a kamerám protáhlo, a tak cvičící přišli o třetinu špičkového aerobiku Olgy Šípkové, za což se pořadatel Michael Zima přítomným omluvil a poté předal Olze Šípkové cenu WELLNESS CELEBRITY AWARD.

 

 

Předstoupit před 1500 nadšených účastníků akce s něčím absolutně novým vyžaduje odvahu a proto David Huf neponechal nic náhodě a trénoval dva měsíce s brazilským instruktorem, než představil FIT CAPOIERA. Nutno dodat, že obstál se ctí jemu vlastní a hodina se líbila. VYVOLENÍ v té chvíli ve foyer rozšířili počet účastníků STAR TRAC spinning marathón a přidaly se k nim i české missky, které prostě neodolaly. Hodinu vedla skvělá Kája Polívková.

 

 

V press-centru probíhaly worskshopy o výživě s RnDr. Petrem Fořtem, o cvičení s vibrační tyčí Flexi-Bar, velký zájem vzbudil seminář Heleny Jarkovské Cvičení na balančních míčích. Programy Active Wellness zde osobně doporučoval herec Jiří Langmajer. Inspirující byla též prodejní wellness výstava výrobků a služeb z oblasti zdravého a aktivního životního stylu.

Po třech hodinách cvičení přišla všem účastníkům pauza vhod, vyplnil jí SHOWTIME aneb vystoupení Sámera Issy, taneční módní show Russell Athletic s obuví Baťa - Power a poté následovala World Class trampolína show. Velkolepá podívaná vzbudila zasloužený potlesk.

 

 

 

 

Představte si, že jste jeden z 1500 účastníků Chiquita WELLNESS MARATHONU a o rok později již stojíte na pódiu jako instruktor, neboť jste vyhrál(a) WELLNESS CELEBRITY SHOW a stal(a) jste se MISS & MR. WELLNESS. Přesně takový je životní příběh Venduly Březinové a Jana Maršálka. Najednou stojíte v SAZKA ARENĚ na pódiu a davy cvičících pod vámi čekají, co předvedete? Jak byste se v té chvíli asi cítili VY? Možná by se vám roztřásla kolena a vyschlo vám v krku, možná že ne? Každopádně Vendula a Honza uspěli a předvedli své životní výkony, na které svou exhibicí navázal Josef Pokorný, též Mr. Wellness.

 

 

Velké finále, tak by se dala nazvat pátá hodina tanečního aerobiku v osobitém podání Lenky Velínské. Z jejího aerobiku čišela radost ze života a láska k tanci. Možná byla o to větší, že se týden před akcí vdala za instruktora Romana Ondráška. Oba si na pódiu nečekaně zatančili. Zklidnění všem přítomným přinesla závěrečná šestá hodina, Power Yoga v mistrném podání Vaška Krejčíka přinesla uvolnění a relaxaci, po náročném dni plném pohybu a tak to má být. 

 

 

Tombola plná hodnotných cen nebyla jediným dobročinným skutkem nezapomenutelné akce. Po celý den se v SAZKA ARENĚ prodávaly náramky FASHION FOR KIDS nadace Terezy Maxové a Chiquita WELLNESS MARATHON byl zpřístupněn dětem ze 150 dětských domovů starším 15 let. Každý účastník akce získal kartu VITALAND klubu plnou výhod a z hlavní ceny v tombole, skůtru KENTOYA se radovala Hana Podivínská z Litomyšle ...

 

A jak úspěch akcí vnímá jejich pořadatel Michael Zima, prezident Wellness Clubu? „Cítím radost a vděčnost, neboť se podařilo spojit špičkové výkony lektorů s nadšením účastníků, za podpory marketingových a mediálních partnerů Chiquita WELLNESS MARATHON. Rád bych na tomto místě poděkoval všem uvedeným včetně realizačního týmu. Nešlo o to být největší akcí, ale udělat něco pro lidi, inspirovat je k zdravému a aktivnímu životnímu stylu. Navíc jsem během příprav akcí poznal zajímavé lidi, kteří si zaslouží podporu a spolupráci.“     

Zhlédněte 10 min. záznamu Chiquita WELLNESS MARATHON - přehrát ZDE!! 

   
30.05.2006 - Společnost - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme