Otěhotněla jsem v době, kdy jsem o tom vůbec nepřemýšlela a vlastně ani neměla čas uvažovat o nějakém opoždění svých dnů.

V létě 2005 se nám podařilo koupit byt 3+1 za skvělou cenu a ten jsme chtěli celý překopat. Jenže abychom mohli mít náš vysněný větší byt, museli jsme se vystěhovat a prodat náš 2+kk. Jediná možnost byla nastěhovat se na dobu přestavby k manželovým rodičům. A tak se na podzim uskutečnila akce kulový blesk. Potom samozřejmě začalo období vybírání kachliček, plovouček, postele...lítání po obchodech, do toho zaměstnání, jednou týdně přednášky na vysoké škole.

No a pak jsem jednou ráno zaspala na autobus do školy, rozbrečela se před otevřenou skříní v manželově (kdysi) děstkém pokojíčku, že nemám co na sebe. Nakonec jsem ten den do školy nejela, uvažovala jsem, proč se chovám jako debil a šla koupit těhotenský test. Dvě čárky narostly rychlostí blesku. Stála jsem na záchodě s tím papírkem v ruce a chtělo se mi brečet (zase). Manžel seděl v obýváku na gauči a já příšla a jenom tak mezi řečí jsem řekla, že jsem těhotná. Jenom pokrčil rameny se slovy, že jsem se mu hned nezdála, že se tak blbě chovám...a v jedné větě dodal: „Ale tu školu doděláš!“ Až potom mi došlo, že dělám poslední rok školy a v červnu mě čekají státnice.

No, co to budu rozvádět – termín porodu jsem měla 15.6.2006, státnice 7.6.2006. Terezka se narodila jako poslušné dítě až po státnicích 18.6.2006.

Posílám pár fotek:

První je právě ze dne státnic


Na druhé je naše Terezka asi 3 týdny po narození


Třetí fotka je z července , Terezce už je 1. rok – toto letí....

kacule


Děkuju za krásný příspěvek a fotky :).

A gratuluju, ke krásné dcerce i ke státnicím - když si vzpomenu, jak mi daly zabrat státnice, tak s těhotenstvím dohramady... No, nevím, to bych asi dala sotva.

Jak jste přišla na to, že čekáte miminko, Vy? A co na to partner? Napište nám o tom na redakce@zena-in.cz!

Reklama