Je prokázáno, že průměrný nárůst váhy v zimním období se pohybuje mezi 3 až 6 kilogramy, zejména po 35. roce života.

 

Přestože dietologové jsou skeptičtí vůči teorii přirozenosti zimního nabírání váhy, mnoho žen na základě vlastních zkušeností nesouhlasí s názorem odborníků, že na vině je pouze mlsnost a pohodlnost. Studené a krátké dny, zatažená obloha, nižší intenzita i úhel dopadu slunečních paprsků - to vše vede k odpovídající reakci organismu. Většina žen se po zimě nestačí divit, kde nabraly nadbytečná kila, a bohužel teprve jaro je strhne k dietám, hubnutí a cvičení. Některým šťastlivcům se podařilo udržet dobrý směr a  procitání z jara pro ně není tak drastické. Ostatní se nestačí divit, že „zimní nadílka“ udělala z jejich těl sněhuláky. Předcházení zimních kil si žádá více pozornosti než jen sledování toho, co jíte!

Každý den vstáváte za tmy a za tmy vracíme z práce – kde vzít dost energie? Proč řešit svá „zimní kila“ až na jaře, když jim můžete účinně předcházet? Když si ze zimy neponesete kila navíc, kritický pohled do zrcadla nebude traumatem a příchod jara bude mnohem radostnější. Chcete přetnout každoroční kolotoč zimního kynutí a jarního hubnutí? Nemáte dost energie na to, abyste si cvičením udržela letní postavu? Trápí Vás podzimní únava a bojíte se nabrání zimních kil?

 

Nebojte se, od této chvíle máte oporu v novém přípravku FORMIA4 ZIMNÍ PÉČE, účinném aktivátoru organismu. Díky jeho složení v sobě najdete více energie k aktivnímu způsobu života. Formia4 Zimní péče pomůže zabránit nárůstu hmotnosti a zároveň zvýšit obranyschopnost organismu. Unikátní dvousložková kombinace FORMIA4 ZIMNÍ PÉČE Vám pomůže s přehledem zvládnout všechny nástrahy chladného a nevlídného období. Jedna složka (obsažená v kapsli Formia4) zajišťuje odbourávání stávajících tuků a stimulaci aktivity organismu; zatímco druhá složka (obsažená v kapsli Formia Microvit) urychluje metabolismus a podporuje naši imunitu.

FORMIA4 ZIMNÍ PÉČE není prostředek k jednorázovému hubnutí, ale systematická obrana proti nárůstu hmotnosti. Jedná se o doplněk stravy pro zdravé osoby vycházející z potřeb žen, které už nebaví zimní přibírání na váze a náročné jarní hubnutí. Užívá se k redukci tělesného tuku, a to i v rizikových partiích, k omezení nadměrného příjmu potravy, jako doplněk nízkokalorických stravovacích programů a redukčních diet. Díky účinným látkám je možné užívat FORMIA4 ZIMNÍ PÉČE dlouhodobě a předcházet tak „jo-jo efektu“.

Přijmete-li pomocnou ruku, zůstanete v kondici a na jaře se budete moci těšit z úspěšného proplutí zimními „závějemi“. Největší radost budete mít z kil, které nenaberete, protože hubnutí na jaře pak nebude složité. FORMIA4 ZIMNÍ PÉČE je k dostání výhradně v lékárnách nebo přes internetový obchod - menší balení obsahující 40 kapslí Formia4 + 20 kapslí Formia Microvit za orientační cenu 390 Kč a větší balení obsahující 80 kapslí Formia4 + 40 kapslí Formia Microvit za orientační cenu 660 Kč.

 

 

Více informací nejdete na www.formia.cz

Reklama