Ahoj redakce a všichni,

je to poprvé co Vám něco píši, ale jakoby výzva „postěžujte si" přišla zrovna když to nejvíce potřebuji.

Ne, nemám žádnou vleklou ani vážnou nemoc. Jen jsem nějak unavená. Je mi pouhých 25 let, jsem na druhé Mateřské se 4měsíčnim synkem. Navázala jsem hned na Mateřskou po dcerce (3 roky). Mám z dětiček ohromnou radost a jsem šťastná že je mám, to bez pochyb. Jen je mi tu pořád smutno, celodenní stereotip, mužík pořád v práci. Já se nikam nedostanu. Jsem jak pes přivázaný k boudě. Ale to není hlavní předmět toho co mne nejvíc trápí a štve. Pocity méněcenosti a malé deprese si asi prožila většina žen co byly doma s dětmi.

Po šestinedělí jsem si šla pro antikoncepci. Dostala jsem do stehna injekci s tím, že mohu klidně dál kojit, o nic se nestarat a že další bude za tři měsíce. A menzes? Jen malé špinění . . .

První měsíc super, špinila jsem sice 10 dní, ale řekla jsem si že to za to pohodlí stojí. No jo, jenže pak přišlo špinění číslo 2 a nechtělo přestat, spíše jsem slabě krvácela než špinila a to celé tři týdny. Celé se to projevilo na mé náledě (co si budem povídat), byla jsem protivná na děti i na partnera. Únava se stupňovala a začaly mi padat vlasy. Pak byl konečně konec. Dnes je to 8 dní co jsem přestala krvácet a je to tu zas, vlasy mi padají stále, už brečim když se ráno češu, tímhle tempem budu do Nového roku plešoun (nepřehánim).

Můj mne posílá k doktorce, ale co zmůže, injekci mi z těla nevycucne . . .Hlavně jsou teď obě dětičky marod, tak je nebudu vláčet do města. Mám dostat další dávku za 14 dní, tak jsem zvědavá co mi řekne, každopádně už si ji píchnout nenechám.

Moc mě mrzí, že jsme se nestihli za těch pár dní ani pomilovat. Vždycky jsme padli hotový do postele a usnuli jak dva pařezové :-(

Marry.lu

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Marry.lu, přejeme Vám ze srdce, aby Vaše trápení co nejdříve pominulo, abyste se mohla věnovat rodině i sobě jen v dobrém.

Máte nějakou vleklou nebo nevyléčitelnou chorobu? Jste z toho zoufalá, stále vás něco bolí, ale namáte možnost nebo nechcete se s tím svěřit lidem v nejbližším okolí? Svěřte se chápavé kamarádce Ženě-in! My vám vaše bolesti a bolístky pofoukáme...

Posílejte svá trápení - svěřte se nám, jak vás zlobí vaše neduhy. Máte nějakou vleklou nemoc? Nebo jen otravnou chřipku? Postěžujte si! Příběhy, které pošlete, nemusí být jen o bolestech těla, pofoukáme vám i dušičku. Cítíte se kvůli něčemu ublížená? Bojíte se nějaké, nebo vás dokonce trápí psychická choroba, trauma? To všechno nás zajímá!

Těšíme se na vaše příspěvky, které můžete posílat na naši adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama