Vztahy

U soudu zase lhal!

 

Minulý týden jsme měli s mým bývalým manželem zase jedno soudní jednání. Při pohledu na něj se mi dělá skoro špatně a nechápu, co jsem na něm kdy viděla. Asi jsem byla fakt pitomá nebo totálně zaslepená tím, o čem jsem věřila, že je to ta pravá a jediná láska.

Poznala jsem ho jako rozvedeného vedoucího na jednom letním táboře, měl tehdy dvě děti a tvrdil, že rozvod byl nápad jeho ženy. Začali jsme spolu chodit, přišlo mi, že se o děti docela stará, i když pořád hudral, že bývalka po něm chce nějak moc peněz. Po pěti letech jsme se rozhodli vzít a já jsem přišla do jiného stavu.

Po narození synka se můj muž začal chovat divně. Chodil pozdě domů, pořád někam na víkendy jezdil. O malého Toníka se skoro nestaral, jen nadával, že ho v noci budí ze spaní. Už tehdy mě jeho chování zraňovalo, ale nechtěla jsem to hrotit, hlavně kvůli Toníkovi.

Jenže po čase ho moje máma potkala za bílého dne (měl být v práci) s nějakou cizí blondýnkou. Já blbá jsem jí to nevěřila, jenže můj povedený manžílek si od té krasavice přinesl památku, nad kterou moje gynekoložka spráskla rukama. No naštěstí se to dalo vyléčit, ale zároveň jsem byla vyléčená z lásky k němu.

Na co mít ostatně chlapa, který není doma a navíc se chová jako nadsamec? Požádala jsem o rozvod, všechno proběhlo docela rychle. Jen mne zarazila výše alimentů - na syna mi měl měsíčně dávat 600 korun. V té době začal podnikat a jeho příjem nebyl zrovna malý. Takže jsem se odvolala.

A od té doby to jede. Jedno stání za druhým. Jemu není trapné se soudit o pár stovek na vlastního syna. Do soudní síně chodí v ošumělých hadrech, které nosí pro tuto příležitost. Přitom jezdí v Mercedesu - ale ten je na firmu (jenže firma je on!). Po rozvodu mi nezůstalo nic, byt byl jeho, chata taky a mě by ani nenapadlo po něm něco chtít. Pracuju v mateřské školce jako učitelka a peněz nemám nazbyt.

Minulý týden se před soudkyní vytasil s tím, že loni měl příjem třicet tisíc ročně. Ale paní soudkyně mi docela vlila naději do žil, když se ho zeptala, zda by se mu nevyplatilo seknout s podnikáním a jít se přihlásit na pracovní úřad. Držte mi palce, ať to konečně vyhraju a zvýší mi ty alimenty. Nejde o nějaké mé potřeby, ale Toník roste jako z vody a nájem a ostatní je tak drahé...  

 

   
22.08.2005 - Láska a vztahy - autor: Eva Rajlichová

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [88] a.... [*]

  Nikusa: no hele ale ono ti to bude na houby, protože až budete u soudu, tak už účty můžou být dávno vybraný a manžílek řekne, že peníze investoval do podnikání nebo zkrátka utratil...fakt otevřenou konfrontací si můžeš získat jen tolik, nakolik máš ze zákona nárok, tj. vypočtení alimentů podle platu

  superkarma: 0 24.08.2005, 13:32:38
 2. avatar
  [87] Nikusa [*]

  Už mně napadlo (protože hodně pracuje po republice a mám na to čas) ofotit všechny jeho důležité papíry, kde to je. Vlastně výpis z účtů a další. To je mi celkem jasné, že pokud si zažádám i na sebe, tak už neuvidím ani korunu.

  superkarma: 0 24.08.2005, 13:23:03
 3. [86] a.... [*]

  Nikusa:nepočítej s tím, že ti soudy pomůžou, jedinou cestou je dohoda a domluva s manželem-zkus to s ním po dobrým, jinak taky třeba dost dlouhou dobu (dokud soud nerozhodne) nemusíš dostat vůbec nic. S tím nízkým platem to bohužel manžel udělal moc chytře, je vidět, že v tom umí chodit, tzy vedlejší příjmy mu těžko dokážeš...počítej s tím, že budeš dostávat přibližně tolik, jako platí na 1 dítě z předchozího manželství(nebo možná i míň-víc určitě ne) hlavně si uvědom, že nemáš šanci se dovědět, kolik prachů skutečně vydělává, to se dá vždycky nějak zařídit( účty zrušit, založit jinde atd...) takže jediná cesta DOHODA

  superkarma: 0 24.08.2005, 12:46:36
 4. avatar
  [84] Nikusa [*]

  Naja111: Máte s tím výživným na manželku(nebo rozvedenou manž.) nějaké zkušenosti? Slyšela jsem o tom, ale prý se tomu soudy vyhýbají a málokdy to uznají. A počítá se do SJM i podíl v jeho firmě? A taky mně zajímá, jestli by se to dalo použít u soudu:manžel tvrdí, že má malý příjem, ale platí vysokou hypotéku na chatu(kterou vzal asi před půl rokem a je prý jen jeho!), má leasing na auto, má ještě nějaké půjčky- no prostě celé dohromady to dělá asi kolem 22tisíc. Tak kde by ty peníze vzal, z čeho to platí? Má tři účty u tří bank a tam se mu všechno promítá, je možné nahlédnutí do jeho účtů?Tímto je jasné, že bere víc, ale nevím, jestli by to u soudu mělo nějakou váhu.

  superkarma: 0 24.08.2005, 09:52:55
 5. avatar
  [82] Nikusa [*]

  Já v tom nemám nějak jasno. Můj (zatím)manžel je spolumajitel firmy(ještě dva kamarádi)a do minul. roku byl na živnost a od tohoto roku(tuší rozvod) se nechal jako zaměstnanec své(!!!!)firmy, s nízkým příjmem. Ted se mi směje, že kolik si myslím, že na malou dostanu, když má tak malý příjem a ještě platí na dvě děti.(podle něj tak 400Kč!)Přitom má plat 30-40tisíc.
  Nevím si rady! A taky tady píšete, že se mají k soudu donést všechny výdaje:kroužky,tábory...Ale malá má 3 roky a teprve ted v září jde do školky a i když nemá zatím žádné kroužky, tak časem budou a jistě i malé dítě stojí spoustu peněz. Navíc bych chtěla vyšší výživné, než dává na své děti z 1. manželství(9 a 16let), protože jim kromě výživného platí kredity, vysoké kapesné, škol. pomůcky,oblečení,tábory...Naší malé bude dávat jen výživné. Vím to, už dnes dělá velké rozdíly.Budu mít šanci, nebo budou soudit podle výše jeho výživného k dcerám?

  superkarma: 0 23.08.2005, 14:49:41
 6. avatar
  [79] Kocicka [*]

  přeju ti at ti to vyjde a at si ho u soudu podaji lazara!

  superkarma: 0 23.08.2005, 11:58:15
 7. avatar
  [78] Juana [*]

  To jě nějaký divný s těmi alimenty, kamarád platí 8000 na 2 děti, prostě je vysokoškolák a ty alimenty dělají značnou část jeho příjmů, soud tvrdí, že bere v potaz průměrný příjem vysokoškoláka v jeho věku. A kamarádky brácha platí taky 4000 na dítě, jenže ty děti má 3. Podniká - teda spíš nějak přežívá, sehnat 12 tisíc měsíčně je někdy hodně těžký, jenže je taky vysokoškolák a nemá šanci na snížení alimentů. Osobně si myslím, že ty 4000 na dítě je docela dost, ty moje děti snad ani takovou spotřebu nemají. No, nekupuju jim značkový hadry.

  superkarma: 0 23.08.2005, 10:48:16
 8. [77] bejby [*]

  Nechapu jeho byt jeho chata Když jste byly manžele a máte spolu ditě po rozvodu se děli všechno na pul. To by chtělo nechat si poradit u odbornika Hodně

  superkarma: 0 22.08.2005, 23:10:28
 9. avatar
  [74] phoebe24 [*]

  rodiče se domluví, samozdřejmě, sorry, já jsem technik

  superkarma: 0 22.08.2005, 18:34:48
 10. avatar
  [73] phoebe24 [*]

  no rozvody jsou síla i když se rodiče domluvějí. S dcerou chodí do první třídy holčička - uzlík nervů. Ječí a křičí na děti i učitelku a utíká ze školy. Rodiče jí mají ve střídavé péči a tuhle brečela, že si zapomněla brusle u mámy a teď nemůže s tátou bruslit. Její táta už je zase ženatej a nová manželka potratila. Moje holka přišla ze školy s očima navrch hlavy, že to miminko umřelo a narodí se až příště. Já to jakž takž vysvětlila, ale když vidím tu holčičku, jak se v tom všem plácá, nechápe a brečí skoro vždycky když jí vidím (i kvůli pitomostem), tak je mi zle.

  superkarma: 0 22.08.2005, 18:29:20
 11. [72] tekiluška [*]

  Můj EX měl taky plnou hubu keců jak holky miluje.Milence postavil barák,ale na děti platí celých 1600kč.Přitom jen za školku dám celé alimenty.Prý má problémy v podnikání a je vlastně chudý.A dnes po třech letech od rozvodu nemá na holky ani čas,ale jim to už ani nevadí,protože mám přítele kterého mají rády a co jim slíbí to splní.

  superkarma: 0 22.08.2005, 17:36:34
 12. avatar
  [71] sara.l [*]

  Naja111: to oni mají většinou plnou hubu lásky a slovíček,ale když přijde na lámání chleba zbaběle zdrhnou ..ex měl jednou hlídat když jsem byla v nemocnici a normálně utekl

  superkarma: 0 22.08.2005, 17:13:40
 13. [68] rozina [*]

  Tak trochu souhlasím se Dalmou. Můj bývalý šl za hlasem srdce 600 km daleko, polílal na dcerku 250 kč, a vůbec mu to netrhalo žíly. Ona mu psala, byla v nemocnici a NIC.Ale po 11 letech ho tam taky vykopli a chtěl se vrátit, ale já už ho nechtěla. Tak si představte že holce navykládal, že jsem se o ně nestarala, neuměla jsem vařit.. no prostě ve všem lže až tomu sám věří a hádejte co holka... tatínka lituje , věří mu a já jsem ta špatná, prootže mám zařízený byt, auto, jedzdím na dovolené a on má holou pr..l. Ale ještě jsem zapomněla dodat , že jsem dceři financovala start do podnikání a kydž ten její byl bez práce - všechny moje úspory cca 700 000 ,- Kč. Ona ke mně teď ani nechodí, tatínka lituje, že nic nemá( jen kurvy a chlast) , a já jsem SAMA !!!. Tak takhle taky vypadá VDĚK. !! Tak děvčata rozum do hrsti. a myslete na sebe !!!!!to je druhá strana mince !! Je to skutečnost.

  superkarma: 0 22.08.2005, 15:45:37
 14. avatar
  [67] Bába Bára [*]

  tanecnice: Ale mě taky nestály soudy za ty nervy (jen rozvod mě skoro dostal do Bohnic) - Ano, rodič má povinnost se o dítě postarat, ale pro mě bylo jednodušší postarat se o dobrou životní úroveň dětí sama (či s přispěním nového partnera), než obíhat soudy a nervovat se.
  Jo - a další trik mého ex: Od 18 let nedával alimenty mě, ale dětem. Což by nevadilo, kdyby je neodmítal posílat, ale trval na osobním předávání, a to ještě v minimálně dvou "splátkách" - vynucoval si tím, aby ho jeho dospělé děti vůbec chodily navštěvovat. Takže dcera šla občas radši na brigády než na povinný nedělní oběd.

  superkarma: 0 22.08.2005, 15:43:42
 15. avatar
  [66] sara.l [*]

  sarume: no já bych byla šťastná kdyby se komunikovat dalo,ale už jsem psala,že se 3 roky neukázal a neprojevil žádný zájem,když jsem vztah ukončila tak dokázal pouze telefonicky i osobně vyhrožovat nejenom mě,ale taky takže to už je myslím poslední co může otec dítěti udělat...jinak pro něho jsem pouze ku*** prašivá a to je asi tak nejhezčí oslovení,které dokáže říct...podotýkám,že jsem s dětmi sama a nemám vůbec zájem o chlapy a myslím,že mito vydrží po vztahu s ním ještě hodně dlouho.Takže komunikovat bohužel někdy nejde

  superkarma: 0 22.08.2005, 15:19:19
 16. [65] tanecnice [*]

  Spousta zen tu pise, ze by jim ty soudy za to nestaly.Ja jen vim, ze kazdy rodic ma povinnost, ze zakona, se postarat o svoje deti.Sonu chapu.Az totiz syn bude touzit po necem co ostatni deti maji, a Sona mu to nebude moci dat, syn to nepochopi, a bude mu smutno.A jestli to vyzivny v tomto pomuze, stoji to za to.Ona se pred soudy stydet nemusi, to jeji ex, by mel. Drzim palecky, at ti to vyjde Sonicko

  superkarma: 0 22.08.2005, 12:51:54
 17. avatar
  [63] sara.l [*]

  Manx: nojo tak se neděs předem,všude je něco

  superkarma: 0 22.08.2005, 12:35:17
 18. avatar
  [60] sara.l [*]

  Manx: tak ti přeju hodně štěstí taky jsem věřila,že to bude napořád

  superkarma: 0 22.08.2005, 12:01:24
 19. avatar
  [58] sara.l [*]

  sarume: víš tady je trošku vidět,že máš asi bývalého manžela ráda nevím můžu se mýlit,ale já ti upřímně řeknu,že mě by za to ty peníze nestály hádat se do krve není můj styl spíš bych chtěla aby jsme měly s klid...chápu,že ti vadí,že jezdí s přítelkyní,ale bohužel jste se rozvedli a tím to končí,teď je opravdu na soudu,jestli mu výživné zvýší nebo ne...a pokud vztah k dceři nemá tak hádkama bude asi ještě víc podrážděnější,ale je to Tvoje věc,nikoho nesoudím

  superkarma: 0 22.08.2005, 11:52:40
 20. avatar
  [57] dalma [*]

  Žábina: Ale né, to víš že ne. 600 je hodně málo. Za to se dnes nepořídí skoro nic. Ale dokáže mě vytočit, když někdo napíše, že má chlap plnou hubu lásky k dětem... a pak se mu nechce platit. To se mi zdá blbost. Přece neznamená, že když nemá na zvýšení alimentů, že ty děti nemá rád. Ale jak se tu psalo. Je to případ od případu... Nechci nikoho soudit! A nemyslím to zle.

  superkarma: 0 22.08.2005, 11:49:52
 21. avatar
  [55] sara.l [*]

  dalma: nojo povídej mi o tom,kdybych mě sociálka nehonila tak se taky na to vykašlu,ale základní věci se vyřešit bohužel musí

  superkarma: 0 22.08.2005, 11:44:33
 22. avatar
  [54] sara.l [*]

  Lowel: já bych každému radila ať se dohodnou,ale to by mě většina poslala do prdelky já vím mě je teda osobně jedno co ex má nebo za co peníze utrácí , jestli chodí s blondýnkou nebo brunetou,chtěla bych vyřešit celou minulost a mít klid

  superkarma: 0 22.08.2005, 11:41:52
 23. avatar
  [53] dalma [*]

  sara.l: Nemám vysoký příjem, spíš patřím mezi lidi, kterým se hodí každá kačka navíc. A vím, co to je žít "z ruky do huby". Ale neměla bych nervy se někoho o něco pořád doprošovat. Dej kolik sám uznáš za vhodné. Nechceš dávat nic? Dobrá. Peklo na zemi ti dělat nebudu. Nevím, jsem asi divná, ale než neustále řešit situaci přes soudy a mít nervy na dranc, tak se se životem poperu sama... I když to někdy dá setsakramentskou práci!

  superkarma: 0 22.08.2005, 11:41:47
 24. avatar
  [52] Žábina [*]

  dalma: č.43 - fakt se ti zdá 600 Kč moc ?

  superkarma: 0 22.08.2005, 11:32:15

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [49] sara.l [*]

  Lowel: no právě,nic jiného nám totiž ani nezbývá než si nestěžovat a snažit se dítě uživit a stěžovat si někde stejně nemá cenu

  superkarma: 0 22.08.2005, 11:27:31
 2. avatar
  [48] sara.l [*]

  dalma: jenomže ten život bohužel o penězích je,možná máš to štěstí,že máš vysoký příjem a alimenty nepotřebuješ,ale kdyby sis třeba vyzkoušela žít chvíli tam kde ty peníze chybí,viděla by jsi to jinýma očima,nemůžeme soudit někoho když s ním nežijeme a chlapi jsou bohužel dost vyčůraní na to aby naříkali u soudu,že jsou z nich žebráci..stejně tak jsou vyčůrané i některé ženské je to prostě případ o případu a já si myslím,že na prvním místě by se rodiče měli domluvit,ale sama vím,že ani u mě domluva prostě nejde,taky se mi nechce se v tom vrtat,ale bohužel to jinak nejde,ale pokud bych měla práci,která by byla super placená tak bych alimenty nechtěla,protože je to problematický člověk a za ty nervy by mi to fakt nestálo

  superkarma: 0 22.08.2005, 11:26:01
 3. avatar
  [43] dalma [*]

  Copak láska k dětem znamená jen placení alimentů?!?
  Proč je to pořád jen o penězích? Chlap se kolikrát snaží, pravidelně platí, ale druhé straně se to zdá neustále málo a ztěžuje si. A nic nedělá pro to, aby se na zlepšení své životní situace taky podílela. Čeká, že bude sedět doma na zadku a peníze se jí budou sami sypat a ještě si pak dovolí ztěžovat, jak je život s dítětem těžkej.

  superkarma: 0 22.08.2005, 11:12:38
 4. avatar
  [42] sara.l [*]

  Lowel: já nevím jak tady v tom článku,ale u mě třeba soud exe doteďka hledá,taky ho nechci sedřít z kůže,ale zaplatila jsem za něho spoustu dluhů a potýkala se s exukutory tak si myslím,že je na čase aby se to obrátilo a zaplatil taky on..žije pořád v domnění,že nebude muset nic platit,ale věřím,že jednou ho najdou a snad mu to spravedlivě spočítají,s některýma lidma se prostě domluvit nejde

  superkarma: 0 22.08.2005, 11:07:07
 5. avatar
  [37] nikinik [*]

  superkarma: 0 22.08.2005, 11:00:14
 6. avatar
  [36] sara.l [*]

  hermína: Lowel: je to přesně o tom,že u soudu se bohužel lže a většinou ten chlap,který má hodně odchází jako vítěz a platí málo a ten co fakt nemá tak platí jako mourovatý ...taky jsem si myslela,že dítě není jen o výši alimentů,ale přijde mi,že když dokáže financovat své přítelkyně ...tak po 12 letech by mohl začít teda platit...ale posílat pohled s tím,že nemá penízky na dáreček protože ho maminka okradla mě přijde velmi trapné... já si myslím,že je jedno jestli dítě chtěl vždycky na to musí být dva víš a pokud chlap nechce tak má možnost se chránit

  superkarma: 0 22.08.2005, 10:56:55
 7. avatar
  [31] hermína [*]

  Byla jsem nedávno konzultovat u známé právničky,kolik je cca dnešní výživné a opravdu na to existují jakési tarify.Při platu chlapa kolem 13 - 14 tisíc,je výživné na studující dítě min. 2000 Kč.Jinak kolegyňka tím právě prošla ,má kluky na základce a výživné určili jejímu ex na 1500 na každého.Takže mi přijde divné,že někde určí soud tak málo.

  superkarma: 0 22.08.2005, 10:19:32
 8. avatar
  [30] sara.l [*]

  apina: joo to jsi napsala přesně,ex se taky hezky ztratil ze života a taky nějak zapomněl,že by mohl poslat aspoň nějaký dáreček,ale abych mu nekřivdila jednou do roka ji pošle sms,že ji šíleně miluje a ať neposlouchá maminku páč je to pořádná ****,takže opravdu dokáže potěšit.Neviděl ji 3 roky a já věřím,že to tak zůstane,ale taky mi to hlava nějak nebere,dítě chtěl především on,mě už se ani do toho moc nechtělo,proto nějak nechápu,že chlap v letech zapomněl,že má něco tak úžasného jako je moje

  superkarma: 0 22.08.2005, 10:12:13
 9. avatar
  [29] Kelly [*]

  To je nějaké divné pondělí... samí problémoví chlapi . Ríša (z jiného článku) je aspoň k smíchu, tohle je už smutné ...
  ... tohle umí napsat pouze samotný život, ufff ...
  Soňo, držím a přeji hodně .

  superkarma: 0 22.08.2005, 10:10:13
 10. avatar
  [28] Aja [*]

  Výši alimentů nech na soudu. Sama nic neurčuj. Soud žádá finanční úřad o výpis daní,zjišťuje majetek apod.

  superkarma: 0 22.08.2005, 10:08:42
 11. [27] apina [*]

  Je mi z toho smutno. Děti jsou plody naší lásky. Chlapi i pláčou když se jim narodí mimi - jejich krev! A když už to z jakéhokoli důvodu nevyjde mezi maminkou a tatínkem, stále zůstávají našimi dětmi. Je hrozné když je pak chlapovi - tátovi za těžko, něco pro své dítě udělat a finančně jej zajistit. Pokud chci dítě musím počítat s tím, že ho budu vychovávat, budu mu oporou celý život, bude mě to finančně něco stát, budu se muset mnohého vzdát a pokud si kladně odpovím na tyto otázky
  tak pak jsem připravená. A ano stává se , že si dva lidí spolu přestanou rozumět a nemohou spolu dál žít, ale to neznamená , že se zbaví svých povinností a vykačlou se na děti. Protože jim mohou moc ublížit na dušičce. To malé dítě se narodilo a mělo mámu a tátu a nechápe, proč je najednou jeden z nich pryč. Takže to neni jen o alimentech, ale je mi smutno i z toho, že se jeden z rodičů ztratí ze života svého dítěte a dítě neví proč???? NEPOŘIZUJME SI DĚTI POKUD NEJSME PŘIPRAVENÍ JIM DÁT ČÁST SVÉHO ŽIVOTA, ČAS, LÁSKU!!!

  superkarma: 0 22.08.2005, 10:07:10
 12. avatar
  [26] sara.l [*]

  SvetlaH: jenomže mě bohužel přijde,že soud ve většině případů přihraje chudáčkovi tatínkovi,který tam přijde celý zbídačený a málem uplakaný vypráví jaký je to vlastně chudáček...pořád soudy nepracují bohužel jak mají...netvrdím,že ve všech případech,ale co znám já tak jooo...jinak 600kc to je spousta peněz já jsem dostávala 800kc před 15 lety a nějak ta výše výživného klesá dolů

  superkarma: 0 22.08.2005, 09:58:40
 13. avatar
  [24] sara.l [*]

  mě by spíš zajímalo kdo u soudu nelže jináč ti držím palečky a čeká mě úplně to stejné teda jesli exe někdy najdou už se o to snaží dva roky a já ještě neviděla ani korunu

  superkarma: 0 22.08.2005, 09:30:49
 14. avatar
  [21] medunka2001 [*]

  Jani: bež se zeptat tam, kde jsi ten návrh podávala, oni na to mají nějakou lhůtu.

  superkarma: 0 22.08.2005, 09:04:59
 15. avatar
  [20] medunka2001 [*]

  Soňo radila bych ti domluvit se s bývalým na nějakém kompromisu a nechat to být. Jestli se k soudu převléká do starších šatů, tak ho to tam vyloženě baví. Soudkyně nejsou blbé, ty jasně vidí o co jde, ale je otázka jestli se s takovým chlapem "podnikatelem" dá něco dělat.
  Mně bývalý platil 400,-Kč měsíčně a teprve po nástupu syna na střední školu jsme se u soudu dohodli na 1200,-Kč. Není to moc, ale co nadělám.

  superkarma: 0 22.08.2005, 09:00:48
 16. [18] Jani [*]

  Držím palce. Brzy mě čeká něco podobného - tedy doufám, že brzy. Od podání návrhu na zvýšení výživného mi kluk vyrost o 5 cm. Hm, asi si brnknu na soud, jak dloho (nebo kolik cenťáků) si mám ještě počkat, než nařídí jednání. Do té doby se možná rozroste i šatník mého ex (jsou si kluci podobní). Zdravím všechny obdobného ostudu.

  superkarma: 0 22.08.2005, 08:54:43
 17. avatar
  [17] Petraoz [*]

  Ahoj, já jsem si prožila to samé, ale v roli toho dítěte. Dodnes nemohu zapomenout, jak babi u soudu chtěla, aby otci zvýšili výživné (dával nebo spíše nedával jim 300 Kč měsíčne)a on se vymluvil na to, že mi víc dát nemůže, protože si koupil novou pračku...... pozn. je mi 26, takže to nebylo zas tak dávno.

  superkarma: 0 22.08.2005, 08:35:10
 18. avatar
  [16] Stes [*]

  podobnou památku nadělil manžel mojí kamarádce. Taky se sním rozvedla, ale až po několika letech. Věděla, že má milenky, ale měla ho pořád ráda .... co naděláte. Držím palce a hodně štěstí. Je to divný. Švagr má sedmiletou holku, na kterou musí platit přes 2.000,- Kč a to mu jí tak jeho bejvalka nedá ani na víkend. Už jí několik let neviděl, protože ona si to nepřeje. Když chtěl snížení, protože se mu narodilo další mimi, tak mu nevyhověli. Je to zvláštní, protože nevydělává zrovna nejvíc, má asi kolem 12.000,-Kč. Vím, že na dítě je i 2000,- Kč málo, ale když holku nesmí ani vidět?

  superkarma: 0 22.08.2005, 07:47:23
 19. avatar
  [14] rezbroucek [*]

  Milá Soňo,jak jsem doufala,že dnes již budu mít jen materiální starosti.Rozvádím se už rok ,v pátek jsme měli stání o svěření dítěte do péče,po znaleckých posudcích,které muž zpochybnil,chce ještě jedny,terorizuje tím mě i synka,kterého chce do střídavé péče,nebo jen do své.Ale 600 Kč je opravdu jako výživné směšné!

  superkarma: 0 22.08.2005, 07:25:38
 20. [13] Ala.Faba [*]

  Co takhle kopie daňového přiznání, tam se vykazuje i majetek firmy, nebo na něj poslat kontrolu z finančáku? Když mu nic nenajdou tak mu aspon znepříjemní život.

  superkarma: 0 22.08.2005, 07:17:13
 21. avatar
  [12] karieristka [*]

  Víme jak to je, podnikatelé jsou chudáci - vše si dají do odečtu daní a pak vlastně nemají žádný příjem, protože splácejí ty mercedesy, nábytek a počítače, kamery, televize... co mají doma ale jako v kanceláři...
  99% chlapů chce platit na děti co nejméně, protože oni jsou ti chudáci a i když každý ví, že dítě stojí cca 7.500,- měsíčně, tak chlapi platí kolem 1.100,- a na ženě je ten zbytek, ale že ona má většinou plat do 10.000,- a on spíš 15.000,- a víc, na to se nějak nekouká.

  superkarma: 0 22.08.2005, 06:01:57
 22. avatar
  [11] Suzanne [*]

  Léthé:

  superkarma: 0 22.08.2005, 01:39:36
 23. avatar
  [10] trdlo [*]

  Soud ma pravo si vyzadat firemni i osobni ucty, ne? Aspon tady jo.

  superkarma: 0 22.08.2005, 01:28:28
 24. avatar
  [9] Léthé [*]

  Suzanne:ty víš že chlastám? ....ty už taky?

  superkarma: 0 22.08.2005, 01:25:57
 25. avatar
  [7] Suzanne [*]

  Léthé: my jsme to pochopily

  superkarma: 0 22.08.2005, 01:22:02
 26. avatar
  [6] Léthé [*]

  Vypadlo mi tam slovo nebrat ...jsem už asi nalitá , či co?

  superkarma: 0 22.08.2005, 01:19:43
 27. avatar
  [5] Léthé [*]

  Stále radím, že rozvedeného si nikdy ...je to horší, než děravé tričko za sekáče .

  superkarma: 0 22.08.2005, 01:17:58
 28. avatar
  [4] Suzanne [*]

  Eva_Fl: Inu, jiný kraj, jiný mrav

  superkarma: 0 22.08.2005, 01:16:20
 29. avatar
  [2] Eva_CZ [*]

  Jak to, ze lze u soudu a nesedi za to v base?

  superkarma: 0 22.08.2005, 00:37:46
 30. avatar
  [1] Suzanne [*]

  Držím palce! Tohle je vždycky těžký, nejlepší bude, až si jednou poradíš bez jeho peněz, protože handrkovat se s někým takovým je

  superkarma: 0 22.08.2005, 00:31:57

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme