Domácnost

U SKYPU jsme pořád a je nám fajn!


Dobrý den milé ženy- in.

I já bych se chtěla podělit o své seznámení po internetu. Byla jsem doma s nemocnou dcerkou a velikým pupkem, protože jsem byla 3 měsíce do porodu. Občas jsem se nudila a nevěděla, co dělat. Jednou, když byl u nás můj táta na návštěvě, tak mi sdělil, že jeho známý z práce má dceru, která chodí na net na adresu mistecko.net. A že je tam spousty dobrých nápadů a hodně žen v mém stavu a prostě ať to zkusím. Neváhala jsem a po dokončení návštěvy jsem se s nadějí vrhla k počítači!!!! Zadala jsem adresu, zaregistrovala jsem se a už jsem jela. Jenomže bohužel se mi hned nikdo neozval. Připadala jsem si několik dní jako vetřelec. A najednou jsi se tam objevila ty, Jerzi. Neváhala jsi ani chvilku a hned jsi mě přivítala. Ulevilo se mi a začaly jsem spolu klábosit. Nikdy jsem tě neviděla, ale připadá mi to, jako bychom se znali věčnost. Téměř stejné nápady a skoro stejné názory. Když je mi ouvej, sednu k téhle bedně a píši si s tebou a hned příjdu na jiné myšlenky. Pak se nám tam nějak přestalo líbit a utekly jsme raději ke SKYPU a tam jsem pořád. Dala jsi mi adresu sem a tady jsme taky spolu. Dělí nás spousty kilometrů, ale stejně jsme si každý den mnohem blíž. Jsi fajn a já jsem tátovi vděčná, že ho napadla ta spásná myšlenka s internetem. Díky za to, že jsi se mnou prožila zbytek těhotenství, který si mi zpříjemnila. Víš, co bylo problémů. Taky jsi byla první (tedy po mé nevlastní mamince, která byla u porodu jako zdravotní sestra), které to můj manžílek sděloval. Známe se pouze přes fotky a astejně je mi Tvoje rodina čím dál tím blíž!!!! Měj se moc hezky a zase na SKYPU, nebo tady.

PA Kukíšek (ta přezdívka je taky tvoje práce)


Díky za milý příspěvek a vzkaz Jerzi :-). Pro osamělé duše může být internet záchrana. Já jsem na něm našla svého milého a je nám spolu pořád moc hezky.


 

   
04.10.2006 - Dům a byt - autor: Markéta Breníková

Komentáře:

 1. [6] a.... [*]

  Hm..tos mi připomněla, že se mi předevčírem na SKYPE připojil jakýsi vetřelec dožadující se virtuálního sexu , tak jsem ho rychle vyprovodila

  superkarma: 0 04.10.2006, 13:10:47
 2. avatar
  [5] Heduš [*]

  Kukisek: Víš, že není vůůůůbec zač děkovat!!! V tom případě děkuji i já Tobě!

  superkarma: 0 04.10.2006, 12:16:14
 3. avatar
  [4] Kukisek [*]

  Heduš: Čím to asi bude???? Tady Jerzi nejsi, ale pro mě jsi pořád.

  superkarma: 0 04.10.2006, 12:07:28
 4. avatar
  [3] Láska [*]

  Já bohužel nikoho nemám.PC mám jen krátce tak se s ním zatím seznamuji,ale snad brzy najdu taky nějakou fajn kamarádku

  superkarma: 0 04.10.2006, 11:58:01
 5. avatar
  [2] Heduš [*]

  Mám taky bezva kamarádku a jako bys to psala o nás!

  superkarma: 0 04.10.2006, 11:47:47
 6. avatar
  [1] AndreaMullerova [*]

  myslím si , že je to fain. Máme taky takovou jednu kamarádku. pa

  superkarma: 0 04.10.2006, 11:25:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme