Rodina

„U nás nudu neznáme,“ píše čtenářka Štístko

Nuda, nuda, nuda... tak tohle slovo nesmí přes práh čtenářky Štístko. Se svým pětiletým synkem stále něco vytváří. Prohlédněte si to i na fotce! Téma dne je tentokrát otázkou: Jak bavíte své děti?

Další příspěvek k dnešnímu tématu zaslala čtenářka Štístko. Se svým synkem stále něco tvoří. A přiložila i jeden snímek...


U nás nudu moc neznáme :o) Se synkem (5let) pořád něco vyrábíme - sádrové odlitky, které si potom vybarvuje, dělali jsme spolu domácí modelínu, u které vydrží sedět neskutečně dlouho. Také jsem koupila mýdlovou hmotu a vyrábíme mýdlíčka do plastových formiček, které pyšně dává rád jako dárek. Sám hodně vytváří z papíru a izolepy, dětská fantazie je neuvěřitelná. Čekáme miminko a pro to vyrobil z papíru kolotoč nad postýlku. Hodně hrajeme různé slovní hry - zvířátka, barvy čísla, věci, atd. Je toho opravdu spousta :o).

Přikládám obrázek kolotoče.

kolotoč

Štístko

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 25. března 2011: Jak bavíte své děti?

Téma dne je i otázkou na kterou se tentokrát ptám...

  • Jak bavíte své děti?

Určitě se vám to již stalo, že vaše dítě vyžadovalo pozornost, ale nechtělo si hrát s obvyklými hračkami. A tak jste musela vymyslet nějakou hru, nebo jinou aktivitu, kterou jste maličké zabavila. Pište mi své zkušenosti s aktivitami pro děti, které pro ně vymýšlíte. Své příspěvky posílejte na e-mailovou adresu uvedenou níže. Jeden z příspěvků ocením krásným dárkem, totiž hru Scrabble - Junior. V předmětu mailu nezapomeňte uvést heslo. Chcete-li mít šanci na uveřejnění, zašlete svůj mail dnes 25. března nejpozději do 15.00 hodin. Délak vašeho příspěvku, ať je rovna minimálně délce tohoto odstavce.

scrabble

   
25.03.2011 - Děti - autor: Jakub D. Kočí

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Akce pro čtenářky: Velikonoční pečení a vaření s Globusem
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme