Na způsob seznámení zkrátka neexistuje žádná šablona. Nikdy to není jako přes kopírák. Další čtenářka je možná výjimka potvrzující pravidlo. V jejím případě se totiž určitá rychlost dokonce vyplatila... Děkuju čtenářce s nickem Lendiiik za její pěkný, optimistický příspěvek!

Speed dating?  Měla jsem období, kdy jsem byla asi pět let sama a připadalo mi to jako věčnost. V té době bych na to, ovšem posilněná slovy kamarádky, určitě šla. Dnes už to nepotřebuji. V mém pětiletém „samotářském období“ jsem chodila lovit všude možně, ale lepili se na mne jen samé kreatury. Nevím, možná jsem byla moc vybíravá, ale raději jsem zůstávala sama. Pak mi kolegyně v práci pověděla, že si shání partnera přes internet. Už byla na několika schůzkách, ale zatím nic moc. Nechala jsem se zlákat. Založila jsem si profil na jedné seznamce, tenkrát jich bylo jen pár. Říkala jsem sama sobě, že to bude legrace a schválně kolik se mi „jich“ ozve. V hloubi duše jsem však věřila, že se mi podaří sehnat si někoho, abych už nebyla sama. Přišlo mi dost emailů, na několik jsem odepsala. Nakonec jsem si vybrala jeden, který se mi hodně zamlouval. Petr, myslím, že tak se jmenoval, nebyl z našeho města, ale z Prahy. No co, 60 km není přece tak daleko. Domluvili jsme si schůzku za týden. Dřív nemohl. E-maily mi chodily dál, ale většinou už jsem na ně nereagovala. Pak přišel jeden  mail od kluka z mého města. Moc se mi líbilo to, co napsal. Martin, tak se jmenoval, mi nabídl, že bychom se mohli setkat už ten týden a já souhlasila. Líbil se mi hned na první pohled a schůzka byla taky skvělá. Byl dost vtipný, pořád jsme se smáli. Pražáka jsem pustila k vodě, aniž bych ho kdy viděla. Dnes už jsem s Martinem skoro třináct let, z toho 9 let jsem za něj vdaná a je nám spolu pořád prima. Takže zrovna u nás byla rychlost zárukou kvality!

Lendiiik

Pozn. redakce: text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Speed dating neboli rychlé rande.

  • Máte s tímto způsobem seznámení nějakou zkušenost?
  • Vyzkoušela byste speed dating?
  • Zkusila to některá z vašich kamarádek? Jak se jí to líbilo?
  • Slyšela jste o někom, kdo si našel díky speed datingu životního partnera?
  • Myslíte si, že je to fajn způsob, jak se s někým seznámit?

Těším se na svou první editaci, jsem zvědavá na vaše příspěvky!

Jednu z vás za její názor, historku, cokoliv trefného a zajímavého k tématu, samozřejmě odměním pěkným dárečkem, jak jste už na Ženě-in zvyklé. Tentokrát to budou dvě knížky: Tajemství lásky aneb Sedm kroků k univerzální síle a lechtivé čtení 50 odstínů vášně. Jedna z vás získá obě – skvělá zpráva, že? Názory, nebo dokonce vlastní zkušenosti se speed datingem mi, prosím, posílejte do dnešních 14:30 hodin, a to na redakční e-mail redakce@zena-in.cz, předmět e-mailu: RANDE.

zzz

A klidně se rozepište! Ideálně mi pošlete příspěvek o rozsahu jednoho odstavce (cca deset řádků). Za každou větu budu ovšem ráda, to je jasné. Tak tedy díky a už mi pište, šup, šup!

 

Reklama