Bulvár

U nás jsou Vánoce celoročně

Já a advent? Na to mám velmi jednoduchou odpověď: Prožívám ho povrchně. Když byly holky ještě malé, kupovala jsem jim adventní kalendář, ale myslím, že ho vyloupaly dřív, než přišla druhá adventní neděle.

Já osobně advent vnímám spíš po té estetické než duchovní stránce. Líbí se mi adventní věnce, zbožňuji mihotavé světýlko svíček, vůni františka a purpury. Adventní čas pro mě znamená pohodu a klid před vánoční bouří.

A pokud se mě zeptáte, jestli se advent nějak projevuje v okolí mého bydliště, tak se musím pousmát. Vánoční výzdobu v podobě světelných sněhových vloček trůní na kandelábrech celoročně. Takže u nás v Ďáblicích máme Vánoce i v parném létě.

Fakt nekecám, škoda jen, že jsem si na to nevzpomněla dřív a neposlala vám fotku vánoční výzdoby na pozadí kvetoucích sakur.

Dana Svobodová

Advent na Ženě-in

O adventu a adventní výzdobě máme dnes celé vydání magazínu Žena-in! Posílejte mi fotografie s krátkým popisem na téma: Naše adventní výzdoba. Čekám na ně na redakčním mailu: redakce@zena-in.cz.

   
02.12.2009 - Blog redakce - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [3] enka1 [*]

  Mám větvičku taky od loňska,akorát kolem ní musíme opatrně.

  superkarma: 0 02.12.2009, 11:39:57
 2. avatar
  [2] jednapani [*]

  V jednom přímořském městečku měli koncem září už taky nachystáno. Nebo že by to nesundali od loňska? Možná to tak dlouho odkládali na "maňána", až si řekli, že už to nestojí za sundávání.

  superkarma: 0 02.12.2009, 11:34:27
 3. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  Sakury bych chtěla na zahrádku Sml67

  superkarma: 0 02.12.2009, 10:24:05

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme