Domácnost

U nás je na výhodné koupě hlavně manžel

Děkuji za další příspěvek na dnešní téma, kterým jsou Výhodné koupě. Poslala nám ho čtenářka s nickem Ivetinkav a vy se s v něm dočtete i to, kde koupit levnější pohonné hmoty.

Pěkné pondělní ráno, u nás doma na výhodné koupě je hlavně manžel. Jeho „koníček“ je vymetání zastaváren. Když je doma něco potřeba, přesně ví, kam má zajit a koupit, velmi levně. Byl by šťasten kdyby tam koupil skoro vše, snad i toaleťák.

Máme doma hodně levných a přitom drahých věcí. Například tam koupil fungl novou pilu ještě se zárukou od Stillu za tři tisíce - nová v obchodě kolem deseti tisíc. Nejvíc jsem měla radost ze stříbrné televize od Sony, která byla antistatická a vůbec se na ní nechytal prach. To byl můj miláček. Tu taky koupil za polovinu ceny i se zárukou.

No jo, ale jak jde čas a móda je někde jinde, tak musel koupit LCD televizi se vším všudy, i se satelitem a USBečkem atd. Opět za krásnou cenu i se zárukou. No jo, ale jsem z ní nešťastná, protože je černá a lesklá, a pořád ji musím odprašovat. I několikrát denně. Zlatá stará Sonko, kde jsi?

V zastavárně se dá opravdu koupit skoro všechno, a když to nemají stačí jim říct, co potřebujete a jsou schopni to sehnat. Nebo u nás to tak je.

Teď poslední přírůstek do rodiny je robotický vysavač. Z toho mám velkou radost. Opět se zárukou za pět tisíc, což v obchodě by nás vyšel přes deset tisíc. Posílám fotečku.

robot

Já pro změnu nakupuji pro děti v hrabáku. Dá se tam sehnat krásné a levné oblečení. Minule jsem klukovi koupila krásné rifle od Levi Strausse za 60,-Kč - a jsou jako nové. Máme z nich oba radost.

No a jelikož bydlíme blízko hranic s Polskem, tak tam jezdíme nakupovat. Je tam hodně levnějších věcí. I benzín, je tam o tři koruny levnější. No nekupte to, že.

Mějte se hezky, nakupujte s rozumem pa ivetinkav

To s tím benzínem, je dobrá informace, ale do Polska to mám přece jenom trochu z ruky

Jak jste na tom s výhodným nakupováním vy, milé ženy-in? Máte také radost z každé slevy a výhodného nákupu? Kupujete v „sekáčích“, frcech, bazarech a zastavárnách? Co jste kdy nejvýhodněji koupila? Pochlubte se, prozraďte, kde se dá dobře a výhodně nakoupit. Nebo tomu moc nevěříte a z druhé ruky byste si nic nekoupila?

Na vaše příspěvky se těšíme na adrese redakce@zena-in.cz

 

   
16.05.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [5] ivetinkav [*]

  tak to mě nenapadlo, ale zase si říkám, kdyby to byla pravda, tak by to bylo zakázené a zastavárny by nebyly - no ale teď když to čtu tak telefon bych si tam asi nekoupila - díky za radu

  superkarma: 0 16.05.2011, 14:04:19
 2. avatar
  [4] Midsummer [*]

  dadma — #2 Jo, pro některé bazary se dokonce krade tzv. "na objednávku". Jenže tyhle věci se většinou na pultě neobjeví - mají už zase své stálé odběratele či objednatele.

  superkarma: 0 16.05.2011, 10:51:42
 3. avatar
  [3] ifulinkaa [*]

  dadma — #2 to máš jako na Aukru. mnoho lidí je spokojeno, i kamarádka byla se svým telefonem spokojená do doby, než dojeli policajti, že ji vystopovali podle hovorů, protože mobil je kradený... ona dopadla dobře, ale telefon neměla

  superkarma: 0 16.05.2011, 10:22:16
 4. [2] dadma [*]

  Manžel je tedy kouzelník.Je pravda, že se tam asi dají různé spotřebiče koupit  levně, lidi si vezmou věci na půjčku ,pak nemají na splátky, tak to prodají a nebo někdo si to bere již s tímto záměrem.Jinak si myslím, že v některých zastavárnách a bazarech prodávají kradené věci.

  1. na komentář reaguje ifulinkaa — #3
  2. na komentář reaguje Midsummer — #4
  superkarma: 0 16.05.2011, 10:07:48
 5. avatar
  [1] enka1 [*]

  Sml16Ta stříbrná už nešla? Mohli jste mít dvěSml58

  superkarma: 0 16.05.2011, 09:36:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme